Informacje o Zakładzie Pogrzebowym Marek Niwiński

Wiadomość o odejściu bliskiej naszemu sercu osoby jest bardzo ciężkim przeżyciem. W takich chwilach niezbędna jest pomoc, profesjonalna i pozwalająca na maksymalny komfort pogrążonej w żałobie Rodziny. Takiej formy wsparcia udziela wszystkim Zakład Pogrzebowy MAREK NIWIŃSKI, oferujący kompleksowe usługi funeralne na terenie powiatu człuchowskiego i złotowskiego w województwie pomorskim -zachęcamy do sprawdzenia szczegółów tej współpracy na podstronie zakłady pogrzebowe człuchowski. Wsparcie, troska i zaangażowanie, jakim wykazuje się właściciel zakładu i jego pracownicy, pozwalają Rodzinie na modlitwę, ciszę i spokój, bez obaw o przykre obowiązki i formalności. Firma posiada wieloletnie doświadczenie na rynku funeralnym oraz cenną wiedzę pozwalającą na dostosowanie się pod wszelkie życzenia i dyspozycje ze strony Klientów.

Działalność Zakładu Pogrzebowego Marek Niwiński

Każda osoba pozostająca w obliczu bolesnej straty, może zgłosić się o pomoc do Zakładu Pogrzebowego MAREK NIWIŃSKI gdzie otrzyma kompleksową i profesjonalną pomoc w organizacji i obsłudze uroczystości pogrzebowej. Firma realizuje ceremonie niezależnie od ich charakteru – religijnego czy świeckiego – a także bez względu na status finansowy Rodziny. Drzwi zakładu otwarte są dla każdego człowieka będącego w potrzebie. Oferta przygotowana przez Pana Marka Niwińskiego i jego zespół wykwalifikowanych pracowników, pozwala na objęcie Rodziny opieką w sposób kompleksowy oraz pełne dostosowanie świadczonych usług do jej oczekiwań. Personel na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Klienta, wypełnia w jego imieniu wszelkie formalności w urzędach, kościele, na cmentarzu, a także w instytucjach takich jak ZUS i KRUS, gdzie występuje o przyznanie zasiłku pogrzebowego. Pomoc dotyczy również dokumentacji związanej z pochówkiem poprzedzonym kremacją, czy też niezbędnej do dokonania ekshumacji zwłok i szczątków. Różnorodny wachlarz usług zakładu obejmuje każdy możliwy szczegół. Asortyment zakładu pogrzebowego to między innymi szeroki wybór trumien i urn, pochodzących od czołowych polskich producentów. Produkty te wykonane są z największą starannością z materiałów takich jak drewno, kamień, ceramika, mosiądz, czy też kompozyt. Każda Rodzina może zakupić także potrzebne akcesoria funeralne, na przykład krzyże, tabliczki, nekrologi, znicze i obrazki z podziękowaniami. Firma bierze na swoje barki okazałą oprawę kwiatową. Doświadczeni floryści przygotowują kompozycje zarówno ze świeżych jak i sztucznych roślin, dzięki czemu każdy Klient może wybrać odpowiednią wiązankę, wieniec czy też stroik. Prawdziwi muzycy zapewniają z kolei wzruszającą oprawę muzyczną. Dodatkowo zakład posiada doskonałe wyposażenie w postaci specjalistycznych samochodów dostosowanych wyłącznie do przewozu Osób Zmarłych. Karawany renomowanych marek spełniają wszelkie wymogi techniczne i sanitarne, dzięki czemu eksportacja Osoby Zmarłej z miejsca zgonu odbywa się niezależnie od lokalizacji, sprawnie i w pełni bezpiecznie. Ponadto, firma świadczy usługi przewozu Zmarłych na terenie kraju i poza jego granicami, współpracując z urzędami i zagranicznymi służbami. Personel posiadający wysokie kwalifikacje dokonuje czynności z zakresu tanatopraksji, co gwarantuje Zmarłemu nienaganną prezencję w dniu ostatniego pożegnania z Rodziną i bliskimi. Całość prezentowanych usług daje każdej Rodzinie pewność, że bliska ich sercu osoba zostanie pożegnana z klasą, honorem i największym majestatem. Priorytetem dla Pana Marka Niwińskiego i jego personelu, jest indywidualne podejście do Klienta, uczciwość, sumienność oraz terminowość przy wykonywaniu zleconych usług.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Marek Niwiński

Zakład Pogrzebowy MAREK NIWIŃSKI Czarne zlokalizowany jest w Czarnem przy ulicy Kolejowej 25. Zarówno właściciel zakładu jak i jego zaangażowani pracownicy, pozostają w stałej dyspozycji dla każdej Rodziny potrzebującej pomocy. Firma prowadzi działalność przez całą dobę, każdego dnia tygodnia – również w niedziele i wszystkie święta.