O Zakładzie Pogrzebowym Marek Niwiński

Wieloletnia tradycja, cenna wiedza i doświadczenie, jakim dysponuje Zakład Pogrzebowy MAREK NIWIŃSKI to cechy, które wyróżniają firmę na pomorskim rynku funeralnym – zakłady pogrzebowe pomorskie. Właściciel zakładu, wraz z zespołem zaufanych i zaangażowanych pracowników, każdego dnia dokładają wszelkich starań w świadczenie kompleksowych usług funeralnych. Posługa na rzecz Osób Zmarłych i ich pogrążonych w żałobie Rodzin, to misja, która pełniona jest sumiennie każdego dnia od wielu lat. Pomoc, której udziela firma, jest całościowa, obejmuje każdy możliwy aspekt związany z ostatnim pożegnaniem Osoby Zmarłej, wiąże się z prawdziwą troską, wsparciem i zrozumieniem.

Oferta Zakładu Pogrzebowego Marek Niwiński

Zakład Pogrzebowy MAREK NIWIŃSKI przygotował rozbudowaną i stale unowocześnianą ofertę, która pozwala na zaspokojenie wszelkich potrzeb każdej Rodziny, doświadczającej utraty Bliskiej Osoby. Każdy, kto potrzebuje pomocy w tym trudnym czasie, otrzyma ją natychmiastowo. Drzwi zakładu pogrzebowego Pana Marka Niwińskiego otwarte są dla każdego przez całą dobę. Oferta firmy obejmuje trumny i urny wysokiej klasy, w wielu wariantach – zarówno tych bardziej klasycznych, jak i nowoczesnych. Dodatkowo zakład posiada w sprzedaży wszystkie niezbędne akcesoria funeralne, między innymi krzyże, tabliczki w wielu rozmiarach, nekrologi i znicze. Pomocna obsługa okazuje Rodzinie zrozumienie i troskę na każdym etapie związanym z organizacją i obsługą uroczystości pogrzebowej. Na podstawie stosownego upoważnienia, wypełni wszelkie formalności w urzędzie stanu cywilnego, kancelarii parafialnej, czy też u zarządcy cmentarza, na którym zaplanowana jest uroczystość pożegnalna Bliskiej Osoby. Pomoc dotyczyć może również otrzymania zasiłku pogrzebowego z instytucji takich jak ZUS czy KRUS. By zdjąć z Klienta wszystkie przykre obowiązki spoczywające na jego barkach, zakład pogrzebowy bierze na siebie przygotowanie okazałej oprawy kwiatowej, w postaci wieńców, wiązanek i innych kompozycji. Za pełną wzruszeń, uroczystą oprawę muzyczną odpowiada z kolei zespół doświadczonych muzyków. Firma posiada doskonałe przygotowanie i wyposażenie w postaci specjalistycznych karawanów, dostosowanych wyłącznie do przewozu Osób Zmarłych. Personel dokonuje całodobowej eksportacji z miejsca zgonu, niezależnie od tego czy zgon nastąpił w domu, szpitalu, hospicjum czy w jakiejkolwiek innej lokalizacji. Wykwalifikowany personel dzięki profesjonalnym szkoleniom pod okiem fachowców, dokonuje czynności z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej, dzięki czemu Osoba Zmarła w dniu pożegnania prezentuje się nienagannie i schludnie. Ponadto, zakład posiada szeroki wybór odzieży dla Osób Zmarłych w wielu rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Dodatkowo, w siedzibie zakładu znajduje się elegancka kaplica, w której każdy może pożegnać Bliską sercu Osobę w ciszy i komforcie. Całość prezentowanych usług jest gwarancją zadowolenia każdej Rodziny, bez względu na jej wyznanie, czy też status finansowy. Firma stawia na indywidualne podejście do Klienta i najwyższą jakość świadczonych usług. Zakład pogrzebowy reprezentowany przez Pana Marka Niwińskiego określany jest jako sumienny, uczciwy, terminowy i zaangażowany w każdą sprawę. Uroczystości pożegnalne, realizowane przez właściciela zakładu i jego personel, są pełne klasy i powagi.

Kontakt do Zakładu Pogrzebowego Marek Niwiński

Każda Rodzina z terenu powiatu człuchowskiego i złotowskiego w województwie pomorskim, może uzyskać pomoc w firmie Zakład Pogrzebowy MAREK NIWIŃSKI Czarne przy ulicy Kolejowej 25. Firma świadczy wsparcie w pełnym tego słowa znaczeniu, funkcjonuje przez całą dobę we wszystkie dni tygodnia – również niedziele i święta. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza zdobywana na przestrzeni lat jest gwarancją usług świadczonych na wysokim poziomie.