Godny zaufania zakład pogrzebowy – Jerzmanowice-Przeginia

Zakład Pogrzebowy Jochymek pomaga w trudnych chwilach po stracie, świadcząc usługi pogrzebowe w pełnym zakresie. Właściciele i zaufana kadra pracowników pozostają do Państwa dyspozycji codziennie, przez całą dobę – są dla Państwa wtedy, kiedy tego potrzebujecie. Wyróżniają się empatią, wyrozumiałością i indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Wieloletnie doświadczenie i wiedza wpływają na wysoką jakość świadczonych przez nich usług.

Usługi pogrzebowe świadczone przez Zakład Pogrzebowy Jochymek

Dom Pogrzebowy Jochymek na Państwa życzenie pomoże w każdej sprawie związanej z pogrzebem, począwszy od przewiezienia ciała do chłodni, poprzez dopełnieni formalności, aż po organizację i obsługę ceremonii w kościele i na cmentarzu. Bliscy Osoby Zmarłej po jej śmierci często nie mają głowy do dopełnienia niezbędnych formalności związanych z pogrzebem, w takiej sytuacji dobrze jest skorzystać z pomocy zakładu pogrzebowego. Pracownicy wskażą, jakie dokumenty należy skompletować, mogą reprezentować Rodzinę w kancelarii parafialnej i u zarządcy cmentarza, a także pomogą z zasiłkiem pogrzebowym.

Niewątpliwie pierwszą rzeczą, jaka wiąże się z przygotowaniami do organizacji pogrzebu, jest przewiezienie Osoby Zmarłej z miejsca zgonu do chłodni. Zakład Pogrzebowy Jochymek pomoże w tej kwestii, bez względu na porę. Priorytetem dla pracowników jest zapewnienie profesjonalnej i jak najszybciej pomocy osobom po stracie. Kolejnym etapem jest przygotowanie Osoby Zmarłej do pochówku poprzez wykonanie toalety i kosmetyki pośmiertnej lub przewiezienie ciała do krematorium, w przypadku wybrania tej formy pochówku. Zarówno w jednym, jak i drugim przypadku kadra Firmy Pogrzebowej z Jerzmanowic ma wieloletnie doświadczenie.

Bardzo dużym ułatwieniem dla osób organizujących pogrzeb jest możliwość kupienia na miejscu wszystkich niezbędnych akcesoriów takich jak trumna, urna, ubranie dla Osoby Zmarłej, tabliczka, różaniec i inne dewocjonalia. Firma Jochymek to także profesjonalni floryści, którzy przygotują wyjątkowe wiązanki i wieńce pogrzebowe. Oprawa muzyczna w wykonaniu muzyków wykonujących utwory funeralne także pozostaje w gestii firmy pogrzebowej.

Zakład Pogrzebowy Jochymek florystyka pogrzebowa

Kontakt do Domu Pogrzebowego Jochymek

W tym trudnym czasie po stracie bliskiej osoby mogą Państwo liczyć na bezzwłoczną pomoc ze strony kompetentnych, doświadczonych i empatycznych pracowników Zakładu Pogrzebowego Jochymek. Wszystkie kwestie dotyczące pogrzebu można ustalić w biurze domu pogrzebowego przy ulicy Ojcowskiej 1 w Jerzmanowicach (zakłady pogrzebowe Jerzmanowice) lub skontaktować się drogą telefoniczną.