Godny zaufania zakład pogrzebowy w Krzeszowicach

Zakład Pogrzebowy Jochymek świadczy najwyższej jakości usługi pogrzebowe w powiecie krakowskim, sprawdź m.in. zakłady pogrzebowe Jerzmanowice-Przeginia. Wieloletnie doświadczenie i cenna wiedza sprawiają, że firma cieszy się zaufaniem i renomą na rodzimym rynku funeralny. Właściciele i zaufani pracownicy do każdego Klienta podchodzą indywidualnie. W codziennej pracy kierują się wyrozumiałością, życzliwością, empatią oraz wszechstronną pomocą. Priorytetem jest zapewnienie bliskim Osoby Zmarłej jak najmniejszego stresu i odciążenie ich z przytłaczających obowiązków w tym trudnym dla nich czasie.

Usługi pogrzebowe Krzeszowice — całodobowa pomoc

Mogą Państwo liczyć na pomoc ze strony właścicieli i pracowników Zakładu Pogrzebowego Jochymek na każdym etapie organizowania pogrzebu. Osoby zajmujące się transportem zwłok, pozostają do dyspozycji przez całą dobę, aby móc zapewnić pomoc o każdej porze. Po przewiezieniu ciała z miejsca zgonu do chłodni następuje etap przygotowania ciała do pochówku, którym zajmują się pracownicy specjalizujący się w zakresie toalety i kosmetyki pośmiertnej. Podczas przygotowań podchodzą do Osoby Zmarłej z największym szacunkiem.

Na Państwa życzenie pracownicy mogą także pomóc w wypełnianiu wszelkich niezbędnych formalności, do których należą m.in.: ustalenie terminu pogrzebu, opłacenie miejsca na cmentarzu, czy też złożenie wniosku o zasiłek pogrzebowy. Służą radą i pomocą, jeśli cokolwiek związanego z organizacją pogrzebu będzie sprawiało Państwu trudność.

Bardzo ważną kwestią, która wiąże się z ceremonią pożegnalną, są kwiaty. Zakład Pogrzebowy Jochymek zapewnia profesjonalną florystykę pogrzebową, dostosowana do Państwa oczekiwań. Na miejscu można wybrać gotową wiązankę, wieniec, lub też złożyć zamówienie na przygotowanie spersonalizowanej kompozycji kwiatowej. Do każdej z nich można dodać wstęgę z dedykowanym napisem, określającym naszą więź z Osobą Zmarłą.

Florystyka pogrzebowa Zakład Pogrzebowy Jochymek

Jak dotrzeć do Zakładu Pogrzebowego Jochymek?

Wszyscy mieszkańcy powiatu krakowskiego w Małopolsce w trudnej chwili straty mogą liczyć na wsparcie pracowników Zakładu Pogrzebowego Jochymek. Dom pogrzebowy znajduje się przy ulicy Ojcowskiej 1 w Jerzmanowicach. To właśnie tam można ustalić wszystkie szczegóły dotyczące planowanego pogrzebu.