Godny zaufania zakład pogrzebowy w Chełmie

Zakład Pogrzebowy Kompleks od wielu lat w sposób profesjonalny i kompleksowy niesie pomoc wszystkim Rodzinom znajdującym się w obliczu nieuniknionej okoliczności. Firma pogrzebowa z Chełma w sposób pełen empatii i wrażliwości pomaga przejść Klientom przez trudny etap, jakim jest organizacja uroczystości pożegnalnej oraz proces żałoby. Codzienne zaangażowanie w posługę na rzecz Osób Zmarłych i pogrążonych w żałobie Rodzin przyniosło firmie miano godnej zaufania. Misją zakładu współpracującego z Pogotowiem Pogrzebowym w Chełmie jest maksymalne odciążenie Rodziny w tak ciężkich chwilach. Pracownicy starają się otoczyć ją opieką i troską na najwyższym poziomie.

Usługi pogrzebowe w Chełmie świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy

Wysłuchanie, zrozumienie i zrealizowanie wszelkich potrzeb Klienta to priorytet dla Zakładu Pogrzebowego Kompleks, działającego na terenie powiatu chełmskiego w województwie lubelskim. Chełmski zakład pogrzebowy świadczy wysokiej jakości usługi funeralne, niezależnie od sytuacji finansowej Rodziny oraz charakteru uroczystości. Wykwalifikowana obsługa zakładu każdego dnia dokłada wszelkich starań, by każdy człowiek w potrzebie, uzyskał niezwłoczne i niezawodne wsparcie.

Pracownicy już od pierwszych chwil kontaktu z Klientem odciążają go z przykrych formalności i dodatkowych obowiązków. Na podstawie stosownego pełnomocnictwa, wypełniają w imieniu Klienta wszystkie formalności. Pomagają w urzędzie, kościele, na cmentarzu, a także w instytucjach odpowiedzialnych za przyznanie należnego zasiłku pogrzebowego. Dom pogrzebowy z Chełma realizuje uroczystości z użyciem trumny oraz pochówki urnowe, poprzedzone kremacją – organizując niezbędną dokumentację w tym zakresie.

Wyposażenie zakładu stanowią między innymi specjalistyczne karawany, umożliwiające bezpieczną i sprawną eksportację Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Niezależnie od tego, gdzie nastąpiła śmierć, firma bezzwłocznie realizuje przewóz zwłok, na terenie kraju, a także poza granicami. Zakład pogrzebowy należący do grupy Pogotowie Pogrzebowe oferuje również bogaty wybór trumien, urn, a także niezbędnych utensyliów funeralnych. Produkty te dostępne są zarówno w wersjach tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Zakład Pogrzebowy Kompleks stawia na innowacyjne rozwiązania i nowe propozycje wykraczające poza standardy przyjęte w branży. Zespół doświadczonych florystów przygotowuje wieńce, wiązanki inne kompozycje kwiatowe. Obsługa dzięki wysokim kwalifikacjom przygotowuje Osobę Zmarłą do pochówku, realizuje ostatnie pożegnanie w sali pożegnań, a także pomaga przy organizacji stypy.

 

wiązanki pogrzebowe w zakładzie pogrzebowym kompleks

Kontakt do Zakładu Pogrzebowego Kompleks w Chełmie

Dom Pogrzebowy Kompleks zlokalizowany jest w Chełmie przy ulicy Rejowieckiej 93, sprawdź zakłady pogrzebowe Chełm. Biuro firmy znajduje się również w Woli Uhruskiej przy ulicy Spokojnej 5. Dodatkowo chełmski dom pogrzebowy ma siedzibę w Rejowcu Fabrycznym przy ulicy Dworcowej 4. Wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkich Klientów, firma prowadzi działalność codziennie, przez całą dobę.

 

Zakład Pogrzebowy KOMPLEKS