Godny zaufania zakład pogrzebowy w Konstantynowie Łódzkim

Główną ideą firmy Zakład pogrzebowy OLIMP są kompleksowe usługi pogrzebowe świadczone z szacunkiem i zaangażowaniem. Ważne jest, aby Rodzina, która musi pogodzić się ze stratą, była w jak największym stopniu odciążona z obowiązku dopilnowania podstawowych spraw organizacyjnych. Pracownicy zakładu do każdego podchodzą w sposób indywidualny, zawsze starają się pomóc i okazać wsparcie na każdym etapie organizacji pochówku.

Kompleksowe i profesjonalne usługi pogrzebowe Konstantynów Łódzki

Firma Pogrzebowa Olimp świadczy usługi związane z kompleksową organizacją ceremonii pogrzebowych tradycyjnych oraz poprzedzonych kremacją. Pracownicy zapewniają wsparcie 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu. Transport Zmarłych do własnej chłodni jest możliwi każdego dnia, o każdej porze. Eksportacja odbywa się z każdego wskazanego miejsca, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Na życzenie Klienta personel zajmuje się wypełnieniem formalności urzędowych, kościelnych oraz przygotowaniem miejsca pochówku na cmentarzu. Służy pomocą również w kwestiach związanych z uzyskaniem należnego zasiłku pogrzebowego.

Nienależnie od sytuacji finansowej, w jakiej znajduje się Rodzina, usługi zostają dopasowane do możliwości Klienta i wykonane w najwyższej jakości. Zakład Pogrzebowy OLIMP zajmuje się również przygotowaniem ciała do pożegnania, wyspecjalizowani pracownicy wykonują szereg zabiegów z zakresu tanatokosmetyki oraz tanatopraksji. Do dyspozycji Rodziny oraz Bliskich Osoby Zmarłej pozostaje kameralna sala pożegnań. Poza kwestią organizacyjną zakład pogrzebowy posiada także szeroki wybór akcesoriów funeralnych, dzięki temu Rodzina nie musi się o nic martwić. W siedzibie firmy znajduje się wiele modeli i wzorów trumien oraz urn, odzież dla Osoby Zmarłej, krzyże, tabliczki nagrobne, a także szereg dewocjonaliów. Personel przygotowuje nekrologi oraz klepsydry. Doświadczeni floryści funeralni wykonują wyjątkowe wiązanki i wieńce pogrzebowe oraz bukiety okolicznościowe ze świeżych, pięknych kwiatów. Dodatkowo firma zapewnia transport dla uczestników ceremonii.

 

zaklad pogrzebowy olimp karawan

 

Lokalizacja pabianickiej Firmy Pogrzebowej Olimp

Główne biuro firmy, gdzie można dopełnić wszelkich formalności i ustaleń, znajduje się przy ul. J. Kilińskiego 35 w Pabianicach zakłady pogrzebowe Pabianice. Dodatkowo Zakład Pogrzebowy OLIMP posiada swoją filię w miejscowości Dłutów przy ul. Głównej 19. Firma świadczy usługi w całym powiecie pabianickim w województwie łódzkim.