Zakład pogrzebowy w Pabianicach w Grupie Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy OLIMP to firma, która stawia na indywidualne podejście do Klienta, każda Rodzina traktowana jest z należytym szacunkiem i współczuciem, niezależnie od jej wyznania czy statusu materialnego. Zaangażowani pracownicy dyspozycyjni są o każdej porze, na wszystkich etapach organizacji pochówku. Udzielają natychmiastowego wsparcia. Zakład wraz z Grupą Pogotowie Pogrzebowe zasięgiem działania obejmuje cały powiat pabianicki, a także jest w stanie odpowiedzieć na zgłoszenia z całego kraju.

Najwyższej jakości usługi pogrzebowe w Pabianicach

Wachlarz usług świadczonych przez Zakład Pogrzebowy OLIMP jest bardzo szeroki. Pracownicy starają się pomóc Rodzinie w każdej sytuacji związanej z pochówkiem. Niezależnie od tego, jaka jest sytuacja finansowa, oferta zostaje dopasowana do możliwości najbliższych. Zakład pogrzebowy z Pabianic oferuje również możliwość bezgotówkowego rozliczenia kosztów pogrzebu w ramach zasiłku pogrzebowego.

Firma Pogrzebowa Olimp zajmuje się kompleksową organizacją ceremonii pogrzebowych. Przewóz Osób Zmarłych do własnej chłodni odbywa się przez całą dobę, z każdego miejsca w Polsce, a także spoza kraju. Pracownicy w odpowiedni sposób przygotowują Zmarłych do pochówku. Na życzenie Rodziny możliwa jest usługa balsamowania czy kremacji. Zakład pogrzebowy posiada szeroki wybór urn, trumien, a także odzieży dla Osób Zmarłych oraz wiązanek pogrzebowych. Możliwość wyboru na miejscu znacznie ułatwia organizację. Po zakończeniu wszystkich czynności Rodzina może pożegnać najbliższą osobą w specjalnie do tego przygotowanej sali pożegnań.

Od strony formalnej pracownicy są w stanie zająć się skompletowaniem wszystkich niezbędnych dokumentów. Przeprowadzą Państwa przez każdy etap pochówku. Pomogą dopełnić formalności urzędowych, kościelnych oraz tych wymaganych na cmentarzu. Na życzenie Rodziny zakład zajmie się przygotowaniem nekrologów oraz klepsydr.

 

osobowy karawan zakladu pogrzebowego pabianice

 

Dodatkowe usługi świadczone przez Zakład Pogrzebowy Olimp z Pabianic

– przygotowanie uroczystości pogrzebowych przez mistrza ceremonii,

– oprawa muzyczna, a także fotograficzna oraz filmowanie uroczystości,

– transport uczestników pogrzebu.

Kontakt do godnego zaufania zakładu pogrzebowego w Pabianicach

Zakład pogrzebowy Olimp działa na terenie całego powiatu pabianickiego. Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, także w dni wolne od pracy. Główna siedziba Firmy Pogrzebowej OLIMP znajduje się przy ul. Jana Kilińskiego 35 w Pabianicach, zachęcamy także do sprawdzenia szczegółów na podstronie zakłady pogrzebowe Pabianice. Firma posiada również swoją filię w Dłutowie przy ul. Głównej 19. Pod każdym z tych adresów można dopełnić wstępnych formalności i ustaleń związanych z organizacją pochówku.