Zakład Pogrzebowy Bolińscy – najważniejsze informacje o firmie

Zakład Pogrzebowy BOLIŃSCY współpracuje z Pogotowiem Pogrzebowym na terenie powiatu tucholskiego w województwie kujawsko-pomorskim. Właściciele firmy charakteryzują się wielką empatią, zaangażowaniem i co ważne ogromną wiedzą na temat branży funeralnej. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat oraz tradycje rodzinne są gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług. Pracownicy skupiają dużą uwagę na rozmowie z Klientami oraz przygotowaniu odpowiedniej oferty, która będzie odpowiadała zarówno ich oczekiwaniom, jak i możliwościom finansowym. Każda Rodzina traktowana jest w sposób indywidualny, tak by organizowana ceremonia pogrzebowa pozostała na długo w pamięci najbliższych, jako piękne pożegnanie.

 

siedziba zakładu pogrzebowego bolińscy w tucholi

 

Usługi świadczone przez Zakład Pogrzebowy Bolińscy

Oferta firmy jest stale analizowana i doskonalona, wynika to z wielkiego zaangażowania właścicieli w działalność firmy. Traktują oni swoją pracę jako misję i obowiązek niesienia pomocy oraz wsparcia osób, które znalazły się w tej trudnej sytuacji. To właśnie takie podejście sprawia, że jakość świadczonych usług jest na bardzo wysokim poziomie. Stały rozwój pod każdym względem, również technicznym sprawia, że zakres usług systematycznie się zwiększa.

Pierwszym etapem współpracy z Zakładem Pogrzebowym BOLIŃSCY jest transport Osoby Zmarłej do chodni. Obywa się to przy użyciu specjalistycznych karawanów, jakimi dysponuje firma. Osoba Zmarła zostaje odebrana z każdego wskazanego przez bliskich miejsca, zarówno z mieszkania prywatnego, domu opieki, jak i hospicjum, czy szpitala, a także z każdej innej lokalizacji.

Następnie wykwalifikowani w dziedzinie tanatokosmetyki pracownicy wykonują szereg zabiegów z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej, aby przygotować Osobę Zmarłą do pochówku. Natomiast pracownicy biura obsługi zajmują się dopełnieniem wszystkich formalności oraz ustaleniem z Rodziną szczegółów przebiegu ceremonii. Co ważne kadra zajmuje się pozyskaniem i skompletowaniem odpowiednich dokumentów zarówno z urzędów, jak i innych instytucji, administracji cmentarza, a także kancelarii parafialnej. Udziela pomocy także w kwestiach związanych z uzyskaniem należnego zasiłku pogrzebowego z instytucji, które oferują tego rodzaju wsparcie. Pracownicy zawsze starają się ustalić jak najwięcej szczegółów podczas pierwszej rozmowy tak, by możliwie nie niepokoić najbliższych w kolejnych dniach i umożliwić im spokojne przeżywanie żałoby. Do dyspozycji uczestników ceremonii pozostaje także kameralna elegancka kaplica przedpogrzebowa.

 

kaplica przedpogrzebowa zakładu pogrzebowego bolińscy

Asortymen funeralny dostępny w firmie Państwa Bolińskich

Zakład zajmuje się organizacją pochówków na terenie powiatu tucholskiego, niezależnie od wyznania, czy rodzaju ceremonii. Pracownicy pomagają w przygotowaniu zarówno pochówku tradycyjnego z trumną, jak i urnowego poprzedzonego procesem kremacji. W ofercie firmy znajdą Państwo również szereg niezbędnych podczas przygotowania ceremonii akcesoriów. Są to: tabliczki nagrobne, klepsydry pogrzebowe, a także wiele modeli trumien i urn, obudowy grobu oraz krzyże. Kolejny ważny element, który nadaje ceremonii ostatniego pożegnania wyjątkowego charakteru to oprawa florystyczna. Pracownicy oferują bogaty wybór różnorodnych funeralnych kompozycji kwiatowych. Na życzenie najbliższych zajmą się przygotowaniem wieńców, wiązanek oraz bukietów z najwyższej jakości świeżych kwiatów.

 

otwarty karawan zakładu pogrzebowego bolińscy z trumną w środku

 

Główna siedziba Zakładu Pogrzebowego Bolińscy

Siedziba Zakładu Pogrzebowego BOLIŃSCY mieści się w Tucholi przy ul. Starodworcowej 1. Zachęcamy także do przejścia na podstronę zakłady pogrzebowe Tuchola. To właśnie w tym miejscu profesjonalni pracownicy służą pomocą i wsparciem podczas organizacji każdej ceremonii pogrzebowej. Kadrę stanowią osoby pełne empatii, cierpliwości i zrozumienia, które do swoich obowiązków podchodzą z ogromnym zaangażowaniem. Zakład sygnowany nazwiskiem Państwa Bolińskich jest otwarty przez całą dobę. Zaangażowani pracownicy pozostają dyspozycyjni każdego dnia tygodnia, niezależnie, czy jest to dzień roboczy, czy wolny od pracy. Firma swoim zasięgiem obejmuje cały powiat tucholski.