Zakład Pogrzebowy Bolińscy – misja firmy

Zakład Pogrzebowy BOLIŃSCY kompleksowo zajmuje się organizacją ceremonii pogrzebowych zarówno o charakterze wyznaniowym, jak i świeckim. Właściciele oraz pracownicy firmy wyróżniają się wyjątkową empatią, cierpliwością i zrozumieniem. Traktują swoją pracę nie tylko jak obowiązek, ale również jako swego rodzaju misję do wykonania. Posiadają ogromną wiedzę oraz doświadczenie zdobywane przez lata sumiennej posługi na rzecz Osób Zmarłych. Doskonała znajomość branży funeralnej sprawia, że usługi świadczone są na bardzo wysokim poziomie. O jakości zakładu świadczy bardzo dobra opinia i zaufanie wśród Klientów. Priorytetem firmy Bolińscy jest indywidualne podejście do Klienta. Pracownicy zawsze starają się dopasować ceremonię do osobistych oczekiwań Rodziny. Uwzględniają także kwestie finansowe i przygotowują taką ofertę, która w pełni będzie odpowiadać najbliższym Osoby Zmarłej.

 

zakład pogrzebowy bolińscy - budynek firmy w tucholi

 

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy Bolińscy

Oferta firmy jest bardzo szeroka, właściciele i pracownicy uważnie słuchają swoich Klientów i stale analizują ich potrzeby. Stawiają na rozwój zarówno zaplecza technicznego, jak i kompetencji niezbędnych w tej branży. Korzystając z usług Zakładu Pogrzebowego BOLIŃSCY, możecie być Państwo pewni, że zostaniecie przeprowadzeni przez każdy etap przygotowania ceremonii pogrzebowej. Pracownicy służą radą, wszechstronną wiedzą i wsparciem. Dopełnią wszystkich formalności w urzędach, kancelarii parafialnej, czy administracji cmentarza. Jeśli zachodzi taka potrzeba, udzielają także pomocy Rodzinom, które ubiegają się o przyznanie należnego zasiłku pogrzebowego.

Transport Osób Zmarłych, do którego wykorzystywane są specjalistyczne karawany, odbywa się przez całą dobę. Pracownicy niezwłocznie po odebraniu od Państwa zgłoszenia udadzą się pod wskazany adres w celu eksportacji Osoby Zmarłej do chłodni. Nie ma znaczenia, czy będzie to mieszkanie prywatne, szpital, dom opieki, czy inne miejsce.

Kolejnym etapem jest przygotowanie Osoby Zmarłej do pochówku oraz kwestie organizacyjne związane z ceremonią pogrzebową. Pracownicy zawsze starają się ustalić wszystkie szczegóły na pierwszym spotkaniu tak, by w kolejnych dniach nie niepokoić najbliższych i umożliwić im spokojne przeżywanie żałoby. Firma zajmuje się organizacją każdej ceremonii, niezależnie od wyznania i rodzaju pochówku. Organizowane są zarówno pochówki tradycyjne, jak i coraz popularniejsze w naszej tradycji kremacje. W ofercie zakładu znajdują się wszystkie elementy niezbędne do przygotowania ostatniego pożegnania. Właściciele stale dbają o zaplecze techniczne, również pod tym kątem, by wybór produktów był szeroki i spełnił wymagania każdego Klienta. Ważne jest, aby Rodzina, która musi się zmierzyć ze stratą bliskiej osoby, w jednym miejscu znalazła wszystko, czego potrzebuje oraz żeby wybór był dostatecznie szeroki.

 

urna z prochami i kwiaty w zakładzie pogrzebowym bolińscy

Na ofertę składają się:

– tabliczki nagrobne,

– krzyże nagrobne,

– klepsydry pogrzebowe,

– obudowy grobu,

– trumny i urny występujące w różnych modelach, wzorach i rozmiarach,

– profesjonalna oprawa florystyczna, na którą składają się; wiązanki, wieńce, bukiety pogrzebowe oraz stroiki na trumny i urny,  a także wiele nowoczesnych funeralnych kompozycji kwiatowych.

Pracownicy firmy Bolińscy pozostają do dyspozycji i służą pomocą przez całą dobę, każdego dnia tygodnia, odpowiedzą na każde Państwa pytanie, a także rozwieją wszelkie wątpliwości związane z przygotowaniem ostatniego pożegnania.

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym Bolińscy

Biuro, w którym mogą Państwo ustalić wszystkie szczegóły ceremonii oraz dopełnić wszelkich formalności znajduje się przy ul. Starodworcowej 1 w Tucholi. Sprawdź zakłady pogrzebowe Tuchola. Firma we współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe świadczy usługi na terenie całego powiatu tucholskiego, a jeśli jest to koniecznie również w innych częściach Polski.

 

tabliczka z napisem dom pogrzebowy bolińscy