Zakład pogrzebowy w Gilowicach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Jeśli jesteś mieszkańcem gminy Gilowice i potrzebujesz pomocy ze strony sprawdzonego zakładu pogrzebowego, zadzwoń na naszą infolinię pogrzebową 801 12 12 12, pomożemy Ci w tym trudnym czasie. Starannie dobrany zespół odpowiedzialnych pracowników doskonale rozumie trudną sytuację, w której znajdują się bliscy Zmarłego i z ogromnym wyczuciem i empatią pomaga we wszystkich sprawach związanych z pogrzebem.

Usługi pogrzebowe w Gilowicach

Profesjonalni pracownicy pomagają każdej Rodzinie, począwszy od zgłoszenia, we wszystkich sprawach formalnych w urzędach i instytucjach takich jak ZUS, KRUS, WBE i innych. Dla komfortu zamawiającego usługę, rozliczenie płatności może być skredytowane, a następnie rozliczone w ramach zasiłku pogrzebowego. Dzięki odpowiednio przygotowanym pracownikom oraz flocie specjalistycznych karawanów transport ciała może się bezpiecznie odbywać całodobowo zarówno na terenie kraju jak i poza granicami. Zakład sprawnie dopełnia wtedy wszelkich formalności w konsulatach i na granicach, aby jak najszybciej sprowadzić ciało do Polski na miejsce pochówku. Następnie jest ono w godnych warunkach przechowywane w certyfikowanej, nowoczesnej chłodni. Pracownicy zadbają, aby ciało było odpowiednio i starannie przygotowane do pogrzebu poprzez wykonanie toalety i kosmetyki pośmiertnej. Zmarły jest następnie ubierany w odzież dostępną w ofercie firmowej lub w ubrania dostarczone do zakładu. Rodzina Zmarłego może też na miejscu obejrzeć i wybrać trumnę do pochówku tradycyjnego. Jeśli jednak sam Zmarły jeszcze przed swoją śmiercią, lub jego Rodzina podejmie decyzję o spopieleniu, to zakład solidnie wykonuje takie zlecenie, a na prochy oferuje duży wybór eleganckich urn.

W ofercie zakładu jest szereg różnorodnych utensyliów pogrzebowych takich jak krzyże, tabliczki na trumnę, obudowy grobów i wiele innych. Rodzina ma również możliwość przed kremacją czy też samym pochówkiem pożegnać się ze Zmarłym w ciszy i spokoju. Firma zapewnia również oprawę florystyczną w postaci dekoracji na trumnę lub urnę oraz wiązanek, wieńców i kompozycji kwiatowych wykonanych z najwyższej jakości kwiatów żywych lub sztucznych. Każdy z członków bliższej i dalszej Rodziny oraz przyjaciół i znajomych może tradycyjnie w ten sposób wyrazić wobec Zmarłego uczucia szacunku, wdzięczności, miłości lub przyjaźni. Zakład zapewnia przygotowanie i wydrukowanie stosownych nekrologów i klepsydr informujących o terminie i miejscu pochówku. Pracownicy pomagają również w zorganizowaniu spotkania rodzinnego bezpośrednio po pogrzebie w godnym zaufania lokalu gastronomicznym. Jeśli Rodzina ma takie życzenie, to może również zamówić na miejscu nagrobek z kamienia naturalnego w różnorodnych wzorach i wersjach kolorystycznych. Każda ceremonia ostatniego pożegnania jest piękna i godna, przepełniona szacunkiem zarówna dla Zmarłego, jak i jego pogrążonej w żałobie Rodziny.

Teren prowadzenia działalności przez zakład pogrzebowy rekomendowany w Gilowicach

Zakład Pogrzebowy Pogotowia Pogrzebowego świadczy usługi pogrzebowe w Gilowicach i całym powiecie żywieckim – zakłady pogrzebowe żywiecki.