Zakład Pogrzebowy Golc Dźwierzuty rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Bronisław Golc świadczy najwyższej jakości usługi pogrzebowe w powiecie szczycieńskim w gminie Dźwierzuty.
Firma Pogrzebowa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy znajdują się w tym trudnym momencie pożegnania najbliższej osoby.

Usługi Pogrzebowe Bronisław Golc  

Oferta przygotowana przez Zakład Pogrzebowy Golc pozwala na kompleksową organizację uroczystości żałobnej z godnością i poszanowaniem Osoby Zmarłej i uczuć jej najbliższych. Dom Pogrzebowy Golc swoimi działaniami, w ramach współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe obejmuje gminę Dźwierzuty. Wsparcie ze strony pracowników firmy dotyczy każdego elementu związanego z procesem organizacyjnym pochówku. Pomoc obejmuje każdy szczegół, zaczynając od wypełniania formalności w urzędach, kościele i u zarządcy cmentarza. Personel Zakładu Golc jest w stanie odciążyć Rodzinę Osoby Zmarłej maksymalnie z każdej formalności, jaką należy dopełnić. Obejmuje to także pomoc w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego, w ramach którego zrealizowany zostanie pochówek.

Dom Pogrzebowy Golc realizuje pochówki tradycyjne, urnowe poprzedzone kremacją, a także ceremonie świeckie. Różnorodna oferta zakładu obejmuje szeroki wybór trumien i urn oraz wszelkiego rodzaju akcesoriów funeralnych takich jak np. różańce, modlitewniki, krzyże i tabliczki nagrobne. Zakład Bronisław Golc świadczy usługi przewozu Osób Zmarłych, dysponuje eleganckimi karawanami, które są dostosowane do wszelkich wymogów technicznych, a także sanitarnych. 

Gdzie znajduje się Zakład Pogrzebowy Bronisław Golc?

Kompleksowe usługi funeralne Zakładu Pogrzebowego Bronisław Golc realizowane są na terenie gminy Dźwierzuty w powiecie szczycieńskim w województwie warmińsko-mazurskim. Siedziba firmy, która służy pomocą wszystkim Rodzinom znajdującym się w tej trudnej sytuacji, mieści się w Barczewie przy ul. Słowackiego 4.