Najważniejsze informacje o Firmie Kamieniarskiej Mendecki

Kamieniarz Mendecki to firma zajmująca się obróbką kamienia, która oferuje w szczególności nagrobki i grobowce z granitu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, świadczy kompleksowe, najwyższej jakości usługi kamieniarskie. Ma wieloletnią, rodzinną tradycję, została utworzona w 1938 roku przez Pana Józefa Mendeckiego i jego syna Stanisława. Przekazywana z pokolenia na pokolenie, obecnie prowadzona jest przez Pana Grzegorza Krasoń. Stałe inwestycje w rozwój rodzinnej firmy oraz umiejętne zarządzanie nią przełożyło się na jej ugruntowaną pozycję w regionie. Wiedza, doświadczenie i technologia są gwarancją profesjonalizmu. Właściciel zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, którzy swoją działalność opierają na wiedzy, zaangażowaniu w codzienną pracę i doświadczeniu.

Realizacje – co oferuje Firma Kamieniarska Mendecki?

Kamieniarstwo nagrobkowe

Ta katowicka firma kamieniarska oferuje szeroki wybór wyrobów z kamienia naturalnego. Nagrobki i grobowce mogą być wykonane zarówno w oparciu o szeroki wybór kształtów i profili oferowanych przez firmę, jak i według własnego projektu klienta.

Pracownicy Firmy Mendecki dokładając wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania klientów, zapewniają:

    • Wysoką jakość i solidne wykonanie,
    • Krótki termin realizacji,
    • Różnorodność oferowanych produktów,
    • Indywidualne podejście do każdego klienta i fachowość świadczonych usług,
    • Niskie ceny, a także sprawne dostarczenie zamówionych produktów bezpośrednio do klienta dzięki własnemu transportowi.

Wieloletnie doświadczenie w pracy z kamieniem naturalnym, jakim jest granit, pozwoliło firmie osiągnąć bardzo wysoką pozycję na lokalnym rynku kamieniarskim. Wykwalifikowany personel, który zajmuje się wykonywaniem nagrobków, cechuje się precyzją, a także troską o każdy detal. Pracownicy dbają o jakość podczas całego procesu produkcji, począwszy od doboru płyty granitowej, poprzez jej obróbkę, aż po montaż nagrobka na cmentarzu.

Dodatkowo firma oferuje wykonanie rzeźb i płaskorzeźb, przygotowuje liternictwo kute i piaskowane, wazony i lampiony oraz mosiężne dodatki.

Kamieniarz Mendecki realizacje pomników na cmentarzu

Jeżeli poza fachową pomocą w wykonaniu pomnika potrzebują Państwo również pomocy w organizacji pogrzebu przez zaufaną firmę funeralną, na postronnie zakłady pogrzebowe Katowice znajdą Państwo szczegóły dotyczące działalności firmy, która współpracuje z Pogotowiem Pogrzebowym na tym terenie.

Projekty użyteczności codziennej

Poza realizacjami wysokiej klasy nagrobków firma zajmuje się wykonywaniem wyrobów użyteczności codziennej m.in. schodów, parapetów okiennych, blatów, obudów kominków czy też innych elementów budowlanych dopasowanych do wymagań klientów.

Jak dotrzeć do Pracowni Kamieniarskiej Mendecki w Katowicach?

Firma „Kamieniarstwo Mendecki” mieści się w Katowicach przy ulicy Armii Krajowej 103. W celu ustalenia szczegółów wyglądu nagrobka lub innych wyrobów kamieniarskich mogą Państwo kierować się do siedziby firmy. Na miejscu będą mieli Państw możliwość obejrzenia gotowych modeli pomników. Specjaliści odpowiedzą również na wszystkie pytania i postarają się rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące doboru rodzaju i koloru kamienia, a także przygotują wycenę.