Zakład pogrzebowy Trzebiatów – współpraca z Pogotowiem Pogrzebowym

W Trzebiatowie Pogotowie Pogrzebowe współpracuje z zakładem pogrzebowym, który ma kilkunastoletnie doświadczenie w branży funeralnej. Profesjonalizm, sumiennie wykonywana praca i dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług, to cechy, które sprawiły, że Zakład Pogrzebowy Wasylów zyskał opinię godnego zaufania. W kształtowaniu wizerunku firmy ma również udział wykwalifikowany personel, który z empatią i wrażliwością służy Rodzinom Zmarłych wszechstronną pomocą na każdym etapie organizacji pogrzebu. Ze względu na charakter prowadzonej działalności usługi świadczone są przez całą dobę, w każdym dniu tygodnia. Każda sytuacja, z którą Klienci zwracają się do zakładu, jest trudna, specyficzna i niezwykle delikatna, dlatego wszystkie działania pracowników uwzględniają tę specyfikę i indywidualny charakter każdej uroczystości.

Usługi świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy z Trzebiatowa

Zakład Pogrzebowy Wasylów zapewnia profesjonalną pomoc i kompleksową obsługę Rodzinom, które stanęły w obliczu śmierci bliskiego i konieczności przygotowania pogrzebu. Realizację większości zadań administracyjnych i organizacyjnych przejmuje na siebie zakład. Po uzyskaniu stosownych pełnomocnictw pracownicy zajmują się kompletowaniem dokumentów i wypełnianiem wniosków w kościołach wszystkich wyznań, biurach administracji cmentarzy i urzędach. Klienci uzyskają również pomoc w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS lub WBE (Wojskowe Biuro Emerytalne).

Dom pogrzebowy zajmuje się kompleksową organizacją ceremonii pogrzebowych o charakterze religijnym lub świeckim. Najbardziej rozpowszechnioną formą jest pochówek z trumną. W ostatnich czasach coraz więcej Rodzin decyduje się na kremację Zmarłego, co również zostało uwzględnione w ofercie zakładu. Rodzina może zakupić bezpośrednio w punkcie usługowym zakładu trumny i urny w różnych wzorach, wykonane z różnych materiałów. Wszystkie wyroby funeralne znajdujące się w ofercie zakładu odznaczają się najwyższą jakością i estetyką. Ponadto Klienci firmy mogą na miejscu zaopatrzyć się w różnego rodzaju akcesoria i dewocjonalia funeralne. Są to m.in. tabliczki, krzyże, obudowy mogił, książeczki, różańce, a także znicze.

Ceremonie organizowane przez zakład z Trzebiatowa (zakłady pogrzebowe Trzebiatów) odznaczają się podniosłym nastrojem i wyjątkową estetyką. Firma posiada własną pracownię florystyczną, która na życzenie Klientów wykona wiązanki pogrzebowe i kondolencyjne, jak również wszelkiego rodzaju dekoracje florystyczne. Elementem, który dodatkowo uświetni ceremonię, jest oprawa muzyczna z udziałem organisty lub trębacza. Ostatnie pożegnanie z ukochaną osobą to niezwykle trudny moment dla rodziny. Aby mogło się odbyć w sposób jak najmniej bolesny, konieczne jest odpowiednie przygotowanie Zmarłego. Wykwalifikowany personel zakładu z troską i szacunkiem zajmie się Zmarłym, uwzględniając życzenia i sugestie Rodziny. Garderoba może zostać dostarczona do zakładu przez bliskich lub można skorzystać z oferty odzieży żałobnej dostępnej na miejscu.

Firma posiada wysokiej klasy karawany marki Mercedes i Volkswagen. Pojazdy posiadają wszelkie niezbędne atesty techniczne i higieniczne, są przystosowane do krajowego, a także międzynarodowego transportu zwłok. Przeszkoleni kierowcy pozostają do dyspozycji Rodziny przez całą dobę, by dokonać eksportacji Zmarłego z dowolnego miejsca do zakładu. W zakres świadczonych usług wchodzą również ekshumacje, budowa, montaż i demontaż grobowców oraz przygotowywanie i dystrybucja nekrologów i klepsydr.

Zakład świadczy wysoki poziom usług funeralnych z uwzględnieniem indywidualnych wymagań i potrzeb Klientów. Mając na uwadze wysokie koszty związane z organizacją pogrzebu, zakład przygotował pakiet bezpłatnych usług. Obejmują transport Zmarłego do 100 km, przygotowanie wiązanki pogrzebowej dla najbliższej Rodziny, a także możliwość wykorzystania windy pogrzebowej i namiotu do ceremonii pożegnania.

Kontakt z zakładem pogrzebowym z Trzebiatowa rekomendowanym przez Pogotowie Pogrzebowe

Uwzględniając specyfikę prowadzonej działalności, firma Usługi Pogrzebowe Wasylów pozostaje do dyspozycji Klientów przez całą dobę, Rodziny o każdej porze mogą zwrócić się o pomoc. Ponadto wszelkich formalności można dopełnić w głównym biurze w Trzebiatowie lub w punktach usługowych zlokalizowanych w powiecie gryfickim (Gryfice, ul. Niechorska 26 – Zakład Pogrzebowy WASYLÓW Gryfice) w województwie zachodniopomorskim. Dla Klientów, którzy z różnych powodów nie mogą przybyć bezpośrednio do zakładu, istnieje możliwość przyjazdu pracownika pod wskazany adres.