Zakład pogrzebowy rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe w Świerznie

Pogotowie Pogrzebowe w Świerznie rekomenduje firmę funeralną, która od kilkunastu lat na terenie województwa zachodniopomorskiego świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe. Zakład Pogrzebowy Wasylów to rodzinna firma, stawiająca za cel kompleksowe planowanie, organizację, a także realizację ceremonii pożegnalnych w najwyższym standardzie. Do każdego Klienta podchodzi indywidualnie, starając się zapewnić mu odpowiednią pomoc oraz być dla niego oparciem w tym trudnym czasie. Firma z siedzibą w Kamieniu Pomorskim (zakłady pogrzebowe Kamień Pomorski) specjalizuje się w organizacji pochówków tradycyjnych i urnowych, w ceremoniale świeckim, a także katolickim i innych wyznań.

Oferta polecanego przez nas zakładu pogrzebowego w Świerznie

We wszechstronnej ofercie Zakładu Pogrzebowego Wasylów Klienci znajdą rozmaite usługi, a także świadczenia, usprawniające organizację pogrzebu i realizację formalności z nim związanych. Dzięki stosownemu upoważnieniu zaangażowany w misję zakładu personel wypełni wszelkie formalności urzędowe, cmentarne, kościelne. Pomoże także w tych związanych z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego ZUS, KRUS i WBE. Fachowe doradztwo pracowników ułatwi wybór trumny, urny, a także dekoracji w postaci wiązanek i wieńców pogrzebowych. Do dyspozycji Klientów jest również odzież żałobna, akcesoria funeralne takie jak krzyże, tabliczki i różańce, a także usługa przygotowania ciała do pochówku.

Firma niesie pomoc całodobowo, doświadczeni kierowcy natychmiast po uzyskaniu zgłoszenia zajmą się transportem Osoby Zmarłej z każdego wskazanego miejsca zarówno na terenie Polski, jak i zagranicy. Firma na życzenie bliskich Osoby Zmarłej pomoże w sprowadzeniu ciała z zagranicy. Zakład pogrzebowy poza szeregiem usług pogrzebowych wykonuje również ekshumacje oraz szereg prac cmentarnych m.in. takich jak budowa grobowców. Personel dbając o każdy detal, pomoże dopełnić ceremonię pochówku piękną oprawą muzyczną w postaci profesjonalnego trębacza lub organisty i przekazać nieodpłatnie wieniec od najbliższej Rodziny.

Główne biuro zakładu pogrzebowego rekomendowanego przez nas w Świerznie

Wszyscy mieszkańcy Świerzna mogą liczyć na niezawodną pomoc ze strony Zakładu Pogrzebowego Wasylów. Biuro firmy znajduje się w Kamieniu Pomorskim przy ul. Jana Długosza 12D. Z uwagi na specyfikę świadczonych usług, firma prowadzi działalność całodobowo, również w niedzielę i święta, aby w razie potrzeby móc natychmiast udzielić pomocy.

Ostatnie pożegnanie zakład Pogrzebowy Wasylów