Zakład pogrzebowy w Rewalu rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

W Rewalu Pogotowie Pogrzebowe rekomenduje rodzinną firmę funeralną z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w organizacji ceremonii pogrzebowych. Zakład Pogrzebowy Wasylów tworzą osoby empatyczne, które swoje obowiązki wykonują z największym zaangażowaniem. Takie podejście do Klienta sprawia, że firma cieszy się zaufaniem wśród okolicznych mieszkańców. Priorytetem jest, aby w tych trudnych chwilach, kiedy przychodzi czas na pożegnanie bliskiej osoby, być dla Państwa wsparciem i służyć pomocą na każdym etapie organizowania uroczystości. Zakład świadczy swoje usługi na terenie całego powiatu gryfickiego, sprawdź zakłady pogrzebowe Gryfice.

Zakres usług świadczonych przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Rewalu

Zakład Pogrzebowy Wasylów jest firmą rodzinną, która kierując się swoim doświadczeniem oraz wiedzą przekazywaną z pokolenia na pokolenie zajmuje się organizacją ceremonii pogrzebowych. Pracownicy pomogą Państwu na każdym etapie organizacji pochówku, zajmą się skompletowaniem niezbędnej dokumentacji. Przygotują w Państwa imieniu wniosek o zasiłek pogrzebowy do ZUS-u, KRUS-u czy WBE. Zajmą się również ustaleniem szczegółów w kancelarii parafialnej czy w biurze administracji cmentarza.

Transport Osób Zmarłych odbywa się przez całą dobę, każdego dnia w tygodniu. Zakład dysponuje szeroką flotą profesjonalnych i spełniających wszelkie normy karawanów. Pracownicy niezwłocznie po otrzymaniu od Państwa zgłoszenia przyjadą pod wskazany adres i przewiozą Osobę Zmarłą do chłodni. Dodatkowo w ofercie zakładu znajduje się poza transportem krajowym, również transport międzynarodowy.

Zakład zajmuje się organizacją pogrzebów różnych wyznań oraz świeckich. Podobnie jest w przypadku rodzaju pochówku, pracownicy pomogą zarówno w przygotowaniu tradycyjnego pogrzebu, jak i tego poprzedzonego kremacją. Osoba Zmarła zostaje w profesjonalny sposób przygotowana do ostatniego pożegnania.

Właściciele firmy stale dbają o zaplecze techniczne, które ma ogromny wpływ na to, jak sprawnie zostanie zorganizowana ceremonia pogrzebowa. Mowa w tym przypadku również o asortymencie zakładu. W ofercie znajdą Państwo szeroki wybór trumien oraz urn wykonanych z różnych tworzyw. Doświadczony w tej kwestii pracownik, na Państwa życzenie, pomoże z dokonaniem wyboru. Duża ilość wzorów i modeli sprawia, że każdy jest w stanie dokonać satysfakcjonującego wyboru.

Dodatkowo w ofercie znaleźć można oprawę florystyczną ceremonii, która stanowi nieodzowny jej element. Pracownicy zadbają o wieńce, wiązanki, bukiety pogrzebowe, a także stroiki na trumnę, bądź urnę. Poza florystyczną oprawą możecie Państwo zdecydować się również na oprawę muzyczną (trębacz lub organista). Szeroki wybór odzieży żałobnej ułatwia podjęcie wszystkich decyzji oraz dokonanie wszelkich wyborów na miejscu. Firma stale poszerza swoje możliwości, aby podnosić jakość i ilość świadczonych usług. Pracownicy wydrukują i rozwieszą klepsydry, informujące o śmierci danej osoby, w wyznaczonym przez Rodzinę miejscu.

Poza usługami związanymi z samą organizacją uroczystości pogrzebowej możecie Państwo liczyć na pomoc w zaplanowaniu i zorganizowaniu ekshumacji. Firma zajmuje się budową grobowców, demontażem oraz montażem nagrobków.

Kontakt z Domem Pogrzebowym Wasylów, który jest przez nas rekomendowany w Rewalu

Wszyscy mieszkańcy gminy Rewal mogą liczyć na niezawodną pomoc ze strony Zakładu Pogrzebowe Wasylów. Jedno z biur firmy mieści się w Gryficach przy ul. Niechorskiej 26 – Zakład Pogrzebowy WASYLÓW Gryfice. Właśnie w tym miejscu mogą Państwo dopełnić wszelkich formalności związanych z pochówkiem bliskiej Państwu osoby. Jeżeli z jakichś względów nie mogą Państwo dotrzeć do biura, pracownik firmy dojedzie do Państwa i pod wskazanym adresem ustali wszystkie szczegóły. Zakład świadczy usługi na terenie sześciu miejscowości w powiecie gryfickim: Brojce, Karnice, Rewal, Gryfice, Płoty oraz Trzebiatów, gdzie mieści się siedziba główna firmy – Zakład Pogrzebowy WASYLÓW Trzebiatów.