Zakład Pogrzebowy w Płotach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

W Płotach Pogotowie Pogrzebowe współpracuje z rzetelną i godną zaufania firmą funeralną. Zakład Pogrzebowy Wasylów na pierwszym miejscu stawia Klienta i jego potrzeby. Pracownicy do swoich obowiązków podchodzą z należytym zaangażowaniem. Traktują z szacunkiem, zarówno Rodzinę, jak i Osobę Zmarłą. Podczas organizowania ceremonii pogrzebowej priorytetem jest przygotowanie jej w taki sposób, aby spełnić wszelkie oczekiwania Rodziny. To bardzo trudny i delikatny czas w życiu każdego człowieka, dlatego tak ważna jest skrupulatność oraz dbałość o szczegóły. Kadra pracownicza to osoby doświadczone, pełne empatii i zaangażowania. W tym trudnym czasie, jakim jest śmierć bliskiej osoby, bardzo ważna jest obecność osób życzliwych, a szczególnie zaradnych, które przyjdą z pomocą podczas organizacji pogrzebu.

Zakres usług pogrzebowych świadczonych przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Płotach

Podczas przygotowywania oferty dla Rodziny, pracownicy stawiają na elastyczność, tak, aby usługi pogrzebowe zostały dostosowane do oczekiwań i możliwości finansowych najbliższych. Takie indywidualne podejście do Klienta ułatwia organizacje ceremonii pogrzebowej oraz sprawia, że Rodzina jest pewna, że ostatnie pożegnanie przebiegnie zgodnie z ich oczekiwaniami. Pracownicy doskonale zdają sobie sprawę, że każda uroczystość wymaga nieco innej oprawy i innego przygotowania.

W zakres usług świadczonych przez Zakład Pogrzebowy Wasylów wchodzi:

– kompletowanie dokumentów związanych z otrzymaniem zasiłku pogrzebowego, dopełnianie formalności m.in. w takich urzędach jak: ZUS, KRUS.
– organizacja ceremonii pogrzebowych zarówno wyznaniowych, jak i świeckich z udziałem Mistrza Ceremonii,
– przygotowanie Osoby Zmarłej do pochówku (toaleta pośmiertna),
pogrzeby tradycyjne z trumną oraz pochówki urnowe, poprzedzone kremacją,
– całodobowy transport Osoby Zmarłej z każdego wskazanego przez Rodzinę miejsca (dom prywatny, a także szpital, hospicjum, dom opieki społecznej) do chłodni,
– transport zarówno na terenie całej Polski, jak i Europy odbywa się przy użyciu specjalistycznych, spełniających wszystkie wymogi karawanów,
– ustalenie szczegółów pochówku zarówno w kancelarii parafialnej, jak i w biurze administracji cmentarza,
– oprawa florystyczna ceremonii, na którą składa się zapewnienie wiązanek, wieńców, bukietów, a także stoików na trumny i urny,
– oprawa muzyczna uroczystości (trębacz, jak również organista),
– wydruk, przygotowanie, a także rozwieszenie we wskazanych miejscach klepsydr informujących o śmierci danej osoby,
– szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych; krzyży, tabliczek (metalowe i plastikowe), odzież żałobna,
– wiele modeli i rodzajów trumien oraz urn,
– możliwość bezgotówkowego rozliczenia w ramach zasiłku pogrzebowego,
– oferta dostosowana do indywidualnych oczekiwań Klientów,
mobilne biuro, jeśli z jakichś względów nie są Państwo w stanie dotrzeć pod wskazany adres, to pracownicy przyjadą do Państwa i na miejscu ustalą wszystkie szczegóły.

Poza usługami związanymi z organizacją ceremonii pogrzebowej zakład świadczy również inne usługi z branży funeralnej m.in.:

– budowa grobowców,
– montowanie, a także demontowanie nagrobków,
– pomoc w zorganizowaniu ekshumacji, uzyskają Państwo wskazówki jak skompletować odpowiednie dokumenty. Przetransportują Osobę Zmarłą na wskazane miejsce oraz dokonają ponownego pochówku.

Pracownicy zakładu zawsze starają się wykonywać swoje usługi w taki sposób, aby Rodzina była pewna, że bliska im osoba została pochowana z godnością. Niezależnie od wyznania, mamy świadomość, że na każdą uroczystość składa się suma dopracowanych szczegółów.

Siedziba rekomendowanej przez nas firmy pogrzebowej w Płotach

Wszyscy mieszkańcy gminy Płoty w trudnej sytuacji utraty bliskiej osoby mogą liczyć na niezawodne wsparcie Zakładu Pogrzebowego Wasylów. Jeśli chcecie Państwo ustalić wszystkie szczegóły związane z organizacją pogrzebu, należy udać się do jednej z siedzib firmy. Filia w Płotach znajduje się przy ulicy I Armii Wojska Polskiego 19. Jeżeli nie możecie Państwo dojechać pod wskazany adres, alternatywą jest skorzystanie z biura mobilnego. Wtedy to pracownik zakładu dotrze pod wskazany przez Państwa adres i ustali wszystkie szczegóły. Pracownicy Zakładu Pogrzebowego Wasylów pozostają do dyspozycji przez całą dobę, każdego dnia tygodnia. Firma usługi pogrzebowe świadczy na terenie pięciu pozostałych gmin z powiatu gryfickiego: Brojce, Karnice, Rewal – Zakład Pogrzebowy WAYSLÓW Rewal, Gryfice, a także Trzebiatów.