Zakład Pogrzebowy w Karnicach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Pogotowie Pogrzebowe w Karnicach rekomenduje Zakład Pogrzebowy Wasylów, którego markę budują wartości takie jak doświadczenie, profesjonalizm, życzliwość i empatia. Filarem zakładu jest doświadczona i wykwalifikowana kadra pracownicza. By spełniać najwyższe standardy, pracownicy systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach i kursach z branży funeralnej. Klienci korzystający z usług pogrzebowych firmy mogą liczyć na fachową obsługę, a także pełne zrozumienie.

Zakres usług świadczonych przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Karnicach

Organizacja ceremonii pogrzebowej jest trudnym i wymagającym przedsięwzięciem, zwłaszcza dla osoby, która straciła kogoś bliskiego.
W tym trudnym momencie pomocą i wsparciem służą pracownicy Domu Pogrzebowego Wasylów. Pełen empatii i zrozumienia personel zapewni profesjonalne doradztwo na każdym etapie organizacji pogrzebu.

Rodzina Zmarłego może powierzyć zakładowi dopełnienie wszystkich spraw formalnych w kościołach, administracji cmentarza oraz w urzędach. Dom Pogrzebowy specjalizuje się w kompleksowej organizacji ceremonii pogrzebowych wszystkich wyznań oraz tych w charakterze świeckim. Na życzenie Klientów pogrzeb może mieć charakter tradycyjny (z trumną) lub może zostać poprzedzony kremacją. W zakres świadczonych usług wchodzą także ekshumacje oraz prace związane z budową, montażem lub demontażem grobowców.

Ostatnie pożegnanie to trudna, lecz bardzo ważna chwila dla Rodziny Zmarłego. Wykwalifikowani pracownicy zrobią wszystko, by uczynić ten moment jak najmniej bolesnym. Kompleksowe przygotowanie Zmarłego obejmuje zarówno kosmetykę pośmiertną, jak i ubranie zgodnie z życzeniem bliskich. Oprócz odzieży żałobnej Klienci mogą zaopatrzyć się na miejscu w najwyższej jakości urny, trumny, a także akcesoria i dewocjonalia pogrzebowe.

Firma oferuje pełen zakres usług transportowych na terenie kraju i całej Europy. W posiadaniu zakładu są wysokiej klasy karawany marki Mercedes
i Volkswagen, spełniające wszystkie wymogi techniczne, a także higieniczne, potwierdzone odpowiednimi certyfikatami. Przeszkoleni kierowcy są przygotowani do pracy o każdej porze dnia, czy nocy, przez siedem dni w tygodniu, mogą przewieźć ciało z każdego wskazanego przez Państwa miejsca.

Klienci korzystający z usług pogrzebowych zakładu mogą liczyć na wyjątkową oprawę estetyczną ceremonii. Zakład posiada własną pracownię florystyczną, zlokalizowaną tuż przy cmentarzu. W ofercie pracowni są zarówno kwiaty cięte, wieńce, wiązanki pogrzebowe i kondolencyjne, jak i inne kompozycje florystyczne przygotowane na specjalne życzenie Klientów. Ceremonię pogrzebową uświetni również oprawa muzyczna z udziałem organisty lub trębacza. Wszystkie te elementy mają na celu nie tylko podniesienie estetyki pogrzebu, lecz także podkreślenie powagi i dostojności tego szczególnego wydarzenia.

Priorytetem zakładu jest indywidualne podejście do oczekiwań i potrzeb swoich Klientów, także pod względem finansowym.
By zminimalizować koszty pogrzebu, zakład oferuje nieodpłatnie:

transport zwłok do 100 km,
– namiot i windę pogrzebową,
– a także wieniec pogrzebowy od najbliższej Rodziny.

Pozostałe koszty pogrzebu rozliczane są bezgotówkowo, w ramach zasiłku z ZUS, KRUS lub WBE (Wojskowe Biuro Emerytalne).

Siedziba zakładu pogrzebowego polecanego przez nas w Karnicach

Główne biuro Firmy Wasylów mieści się w Trzebiatowie, ale zakład świadczy usługi na terenie całego powiatu gryfickiego w województwie zachodniopomorskim. W powiecie gryfickim firma posiada swoją filię pod adresem: ul. Niechorska 26 w GryficachZakład Pogrzebowy WASYLÓW Gryfice.
Z zakładem można kontaktować się przez całą dobę w każdym dniu tygodnia, w tym także w niedziele i święta. Wszelkie formalności mogą zostać dopełnione w punktach usługowych lub w dowolnie wybranym miejscu, wskazanym przez Klienta.