Zakład Pogrzebowy w Gryficach rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Pogotowie Pogrzebowe w Gryficach rekomenduje firmę funeralną, która już od przeszło kilkunastu lat świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe. Właściciele oraz pracownicy Zakładu Pogrzebowego Wasylów doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak trudnym czasem w życiu każdego człowieka jest moment pożegnania bliskiej osoby. Dlatego do Rodzin, które powierzają im to delikatne zadanie, podchodzą z należytą życzliwością, zrozumieniem oraz empatią. Podczas pierwszej rozmowy starają się ustalić wszystkie najważniejsze informacje tak, by nie niepokoić Rodziny w kolejnych dniach, aby mogła w spokoju przeżywać żałobę oraz przygotować się do ceremonii pogrzebowej. Misją firmy jest pomoc, wsparcie oraz wykonanie ostatniej posługi z należytą godnością i szacunkiem zarówno dla Osoby Zmarłej, jak i dla najbliższych. Na kadrę pracowniczą składają się osoby doświadczone w branży pogrzebowej, które chętnie dzielą się swoją wiedzą i świadczą usługi pogrzebowe z najwyższą jakością.

Jakie usługi świadczy rekomendowany przez nas zakład pogrzebowy w Gryficach?

Główną usługą świadczoną przez Zakład Pogrzebowy Wasylów jest kompleksowe zorganizowanie pogrzebu, w ramach współpracy z Grupą Pogotowie Pogrzebowe. Zakład działa na terenie powiatu gryfickiego w województwie zachodniopomorskim, sprawdź zakłady pogrzebowe Gryfice. W ofercie zakładu znajdziecie Państwo szereg usług, które składają się na skrupulatnie wykonaną usługę. Pracownicy pomogą Państwu na każdym etapie przygotowania pochówku.

  • Pierwszym etapem jest odebranie Osoby Zmarłej ze wskazanego miejsca oraz dowiezienie jej do chłodni. Pracownicy zrobią to niezwłocznie po otrzymaniu od Państwa zgłoszenia. Firma zajmuje się transportem zarówno na terenie kraju, jak i Europy. Transport Osób Zmarłych odbywa się przez całą dobę, każdego dnia tygodnia, niezależnie czy jest to dzień roboczy, czy dzień wolny od pracy.
  • Następnie przygotują w profesjonalny sposób Osobę Zmarłą do pochówku m.in. poprzez wykonanie toalety pośmiertnej.
  • Po otrzymaniu odpowiedniego pełnomocnictwa w Państwa imieniu zajmą się dopełnieniem wszelkich formalności zarówno w urzędach ( ZUS, KRUS, WBE), jak i w kancelarii parafialnej czy biurze administracji cmentarza.
  • Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, została wprowadzona możliwość bezgotówkowego rozliczenia pochówku w ramach zasiłku pogrzebowego. Jeżeli zaistnieje różnica, zostaje ona wypłacona jeszcze przed ceremonią pogrzebową.
  • Pracownicy doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak trudnym momentem w życiu każdego człowieka jest śmierć bliskiej osoby. W związku z tym zawsze starają się dopełnić w Państwa imieniu jak najwięcej formalności, tak, by odciążyć Rodzinę i ułatwić jej spokojne przeżywanie żałoby oraz przygotowanie do ceremonii pogrzebowej. Właśnie dlatego zajmą się także wydrukiem i rozwieszeniem klepsydr, informujących o śmierci danej osoby, w wyznaczonych przez Rodzinę miejscach.
  • Stale poszerzane zaplecze techniczne oraz ilość oferowanego asortymentu także pozytywnie wpływa na organizację uroczystości pogrzebowej. Rodzina na miejscu, już podczas pierwszego spotkania może dokonać wyboru najważniejszych akcesoriów pogrzebowych. Właściciele dbają o to, aby wybór był naprawdę bogaty i satysfakcjonujący dla Klientów.

W ofercie znajdą Państwo:

– szeroki wybór różnych modeli trumien i urn,
– oprawę florystyczną, przygotowanie oraz dowiezienie wiązanek, wieńców pogrzebowych, a także stroików na trumny bądź urny,
– obsługa muzyczna ceremonii (mają Państwo do wyboru udział trębacza lub organisty),
– duży wybór odzieży żałobnej,
– akcesoria pogrzebowej takie jak: krzyże, tabliczki metalowe i plastikowe, a także różańce.

Poza usługami ściśle związanymi z organizacją ceremonii pogrzebowej firma świadczy również usługi związane z demontażem i montażem nagrobków. Zajmują się również budową grobowców czy ekshumacją. W przypadku tej ostatniej usługi zadbają o skompletowanie wszelkich dokumentów. Zajmą się transportem Osoby Zmarłej na inne, wskazane miejsce oraz ponownym pochówkiem.

Pracownicy swoją pracę traktują jak misję – niesienie pomocy i wsparcie osób, które znalazły się w tej trudnej sytuacji, jest priorytetem.

Kontakt do zakładu pogrzebowego w Gryficach wybranego przez Pogotowie Pogrzebowe

Główne biuro firmy mieści się przy ul. Niechorskiej 26 w Gryficach – to tam mogą Państwo dopełnić wszystkich formalności związanych z pochówkiem bliskiej Państwu osoby. Jeżeli dojazd pod wskazany adres nie jest możliwy, można skorzystać z biura mobilnego, wtedy to pracownik zakładu dojedzie do Państwa i na miejscu ustali wszystkie szczegóły. Zakład świadczy swoje usługi na terenie pięciu gmin: Brojce, Karnice, Rewal, Płoty – Zakład Pogrzebowy WASYLÓW Płoty i Trzebiatów.