Zakład Pogrzebowy rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe w Dziwnowie

W Dziwnowie Pogotowie Pogrzebowe rekomenduje zakład pogrzebowy z wieloletnim doświadczeniem oraz rodzinnymi tradycjami. Zakład Pogrzebowy Wasylów stawia na wysoki standard świadczonych usług, sumienność i terminowość. Firma od lat świadczy usługi pogrzebowe na terenie całego powiatu kamieńskiego w województwie zachodniopomorskim. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów działalności firmy w jednym w większych miast powiatu – zakłady pogrzebowe Kamień Pomorski. Zakład od wielu lat pomaga Rodzinom dotkniętym stratą osób bliskich, dając im pełne wsparcie w tych trudnych chwilach.

Usługi oferowane przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Dziwnowie

Zakład Pogrzebowy, któremu zaufało Pogotowie Pogrzebowe w Dziwnowie, specjalizuje się w kompleksowej pomocy przy planowaniu, realizowaniu i obsłudze ceremonii pogrzebowych. Fachowe doradztwo i zwykła, ludzka życzliwość to coś, co pracownicy stawiają na pierwszym miejscu w kontakcie z każdą Rodziną. Dzięki stosownemu upoważnieniu personel wypełni wszelkie formalności związane z pochówkiem i uzyskaniem zasiłku pogrzebowego. Pomoże także w uzgodnieniu wszystkich kwestii w kancelarii parafialnej oraz u administratora cmentarza.

Doradztwo obsługi obejmuje zarówno wybór trumien, urn, akcesoriów pogrzebowych, jak i dekoracji w postaci wieńców i wiązanek. W ofercie zakładu znaleźć można przygotowanie ciała do pochówku, odzież żałobną i oprawę muzyczną ceremonii w postaci profesjonalnego trębacza lub też organisty. Firma świadczy usługi całodobowej eksportacji zwłok z miejsca zgonu, przewóz Zmarłego na terenie kraju i transport międzynarodowy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich Klientów, zakład wykonuje kremacje, a także ekshumacje. Specjalizuje się w realizacji pochówków nie tylko tradycyjnych, ale również świeckich i różnych wyznań. Dodatkowo firma ceni sobie indywidualne podejście do każdego Klienta, a organizując pochówek uwzględnienia wszelkie jego życzenia i oczekiwania.

Teren działania zakładu pogrzebowego polecanego przez nas w Dziwnowie

Wszyscy mieszkańcy gminy Dziwnów w momencie straty bliskiej osoby mogą liczyć na niezwłoczną, profesjonalną pomoc ze strony Zakładu Pogrzebowego Wasylów. Firma służy pomocą całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, również w każdą niedzielę, a także w święta. Siedziba firmy znajduje się w odległości kilkunastu kilometrów od Dziwnowa, w Kamieniu Pomorskim przy ul. Jana Długosza 12D.

Kaplica pożegnalna zakład pogrzebowy Wasylów