Rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe zakład pogrzebowy w Brojcach

Pogotowie Pogrzebowe w Brojcach rekomenduje godny zaufania i sprawdzony zakład pogrzebowy z Gryfic. Renoma zakładu budowana była przez wiele lat, w oparciu o rodzinne tradycje i bogate doświadczenie. Właściciele firmy stworzyli profesjonalny i wykwalifikowany zespół pracowników, którzy z empatią i zrozumieniem służą pomocą przez całą dobę, w każdym dniu tygodnia. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, Zakład Pogrzebowy Wasylów opracował strategię indywidualnego podejścia do każdego zlecenia, by jak najlepiej spełnić oczekiwania swoich Klientów. Śmierć bliskiej osoby jest zawsze tragedią dla Rodziny, dlatego pracownicy dokładają wszelkich starań, by uczynić ostatnie pożegnanie jak najmniej bolesnym.

Oferta sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Brojcach

Klientami zakładów pogrzebowych są osoby pogrążone w żałobie, po stracie bliskiej osoby. Pracownicy Zakładu Pogrzebowego Wasylów dokładają wszelkich starań, by w tych trudnych chwilach stać się oparciem i służyć pomocą swoim Klientom. Dlatego proponują Rodzinom wyręczenie ich w wypełnianiu wszelkich spraw formalno-administracyjnych w urzędach, kancelariach parafialnych, czy zarządach cmentarzy. Ponadto firma oferuje bezgotówkowe rozliczenie kosztów pogrzebu, który jest kredytowany w ramach zasiłków pogrzebowych z ZUS, KRUS, lub też z WBE (Wojskowe Biuro Emerytalne). W przypadku powstania ewentualnej różnicy na korzyść Klienta zostanie ona wypłacona przed rozpoczęciem ceremonii pogrzebowej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich Klientów, firma oferuje kompleksową organizację i obsługę ceremonii pogrzebowych różnych wyznań lub w obrządku świeckim.

Szeroki wachlarz usług pogrzebowych obejmuje m.in.:

– przygotowanie Zmarłego do pochówku,
– ekshumację,
kremację,
– budowę, a także montaż i demontaż grobowców,
odebranie z miejsca zgonu,
– a także krajowy i międzynarodowy transport Zmarłych.

Pogrzeb to wyjątkowe wydarzenie, którego każdy szczegół musi być zaplanowany i przygotowany z zaangażowaniem. Nieodłączną częścią tej ceremonii są kwiaty. Zakład Pogrzebowy z siedzibą w Gryfiach posiada własną pracownię florystyczną. Z bogatej oferty pracowni Klienci mają do wyboru kwiaty cięte, wieńce, wiązanki pogrzebowe i kondolencyjne, florystyczną dekorację trumien i urn, a także inne kompozycje kwiatowe. Właściciele firmy przywiązują dużą wagę do utrzymania wysokiego poziomu usług florystycznych, dlatego pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, systematycznie uczestnicząc w kursach, pokazach oraz warsztatach florystycznych. Innym ważnym elementem uświetniającym ceremonię pogrzebową jest oprawa muzyczna, z udziałem trębacza lub organisty.

Zakład pogrzebowy Wasylów oferuje bogaty asortyment trumien wykonanych z różnego gatunku drewna (dębowe, olchowe, sosnowe, a także mahoniowe).
Wyroby te charakteryzują się ciekawym wzornictwem, wysoką estetyką oraz starannym wykonaniem. W związku z rosnącą liczbą kremacji firma stale poszerza asortyment urn wykonanych z drewna, metalu oraz granitu. Ponadto zajmuje się sprzedażą zniczy, akcesoriów funeralnych i dewocjonaliów tj. odzież żałobna, krzyże, obudowy mogił, tabliczki, książeczki, obrazki, różańce itp. Dodatkowo na życzenie Klientów firma zajmie się przygotowaniem oraz dystrybucją klepsydr i nekrologów.

Jednym z atutów domu pogrzebowego jest posiadanie wysokiej klasy karawanów marki Mercedes oraz Volkswagen. Wszystkie pojazdy posiadają jakościowe certyfikaty, potwierdzające ich przystosowanie do przewozu Osób Zmarłych. Profesjonalne zaplecze techniczne oraz przeszkoleni kierowcy gwarantują przewiezienie Zmarłego z należytym szacunkiem i godnością. W ramach usług transportowych oferowana jest całodobowa eksportacja Osoby Zmarłej z miejsca zgonu zarówno na terenie kraju, jak i za granicą. Mając na uwadze wysokie koszty związane z organizacją pogrzebu, zakład proponuje zróżnicowaną ofertę dopasowaną do możliwości finansowych Klientów.

Na uwagę zasługuje pakiet bezpłatnych usług:

– przewóz karawanem do 100 km,
– winda pogrzebowa przeznaczoną do opuszczania trumien i urn,
– namiot do ceremonii pogrzebowej,
– a także jeden wieniec od najbliższej Rodziny.

Kontakt z zakładem pogrzebowym, który rekomendujemy w Brojcach

Zakład Pogrzebowy Wasylów świadczy swoje usługi na terenie całego powiatu gryfickiego w województwie zachodniopomorskim. Swoim zasięgiem obejmuje sześć miejscowości: Brojce, Karnice – Zakład Pogrzebowy WASYLÓW Karnice, Rewal, Gryfice, Płoty, a także Trzebiatów. Biuro czynne jest przez całą dobę, Klienci mogą zgłaszać usługi pogrzebu przez siedem dni w tygodniu. W trosce o wygodę Klientów, którzy nie mogą przyjść do biura zakładu, istnieje możliwość dopełnienia wszelkich formalności w wybranym miejscu lub w domu Klienta w ramach działania biura mobilnego.