Zakład Pogrzebowy współpracujący z Pogotowiem Pogrzebowym w Nowogardzie

Zakład, który został wyróżniony przez Pogotowie Pogrzebowe w Nowogardzie, świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi pogrzebowe. Posługa na rzecz Osób Zmarłych i ich pogrążonych w żałobie Rodzin jest misją zarówno właścicieli, jak i ich zaufanych pracowników. Zaangażowanie, jakim wykazuje się personel zakładu, cenna wiedza i wieloletnie doświadczenie, pozwalają na organizację każdego rodzaju uroczystości pożegnalnej. Firma wykonuje zarówno pogrzeby tradycyjne, jak i coraz popularniejsze w naszej kulturze kremacje. Jej celem jest przygotowanie pochówku z dbałością o detale, reprezentującego godność, szacunek oraz dostojeństwo. Zakład Pogrzebowy Memoris dzięki wieloletnim staraniom otrzymał miano firmy godnej zaufania.

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy w Nowogardzie

Bogata oferta Zakładu Pogotowia Pogrzebowego została stworzona w oparciu o wiedzę i doświadczenie zdobyte przez lata ciężkiej i sumiennej pracy. Firma skupia się na tym, by każda Rodzina dotknięta bolesną stratą bliskiej osoby, otrzymała opiekę, troskę i zrozumienie. Wykwalifikowany personel odciąża Rodzinę z przykrych formalności i dodatkowych obowiązków, jakie spoczywają na jej barkach w tak trudnych chwilach. Wsparcie to obejmuje wszystkie czynności, między innymi te, których należy dokonać w urzędzie stanu cywilnego, kancelarii parafialnej, czy u zarządcy cmentarza. Służy pomocą także w dopełnianiu kwestii niezbędnych do uzyskania należnego zasiłku pogrzebowego z ZUS-u i KRUS-u.

Firma posiada karawany renomowanych marek i doskonałe wyposażenie techniczne pozwalające na transport Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, niezależnie od lokalizacji i innych okoliczności. W siedzibie zakładu pogrzebowego w Nowogardzie (zakłady pogrzebowe Nowogard) znajduje się szeroki wybór trumien, urn, a także akcesoriów funeralnych. Wszystkie z produktów wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. Wysoka jakość usług świadczonych przez firmę to również wzruszająca oprawa muzyczna i wyjątkowa oprawa kwiatowa. Zakład współpracuje z trębaczem, organistą, a także zespołem doświadczonych florystów, wykonujących każdego dnia wieńce, wiązanki, stroiki i bukiety pogrzebowe. Firma świadczy również usługi kamieniarskie, a w dniu uroczystości udostępnia Rodzinom namiot pogrzebowy, co daje im komfort i dyskrecję w trakcie ostatniego pożegnania Osoby Zmarłej. Doskonale skomponowana oferta pozwala obsłudze na kompleksową pomoc każdej Rodzinie doświadczającej nieuniknionej okoliczności.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego uznanego przez Pogotowie Pogrzebowe w Nowogardzie

Rekomendowany przez nas zakład pogrzebowy w Nowogardzie posiada siedzibę przy ulicy Cmentarnej 3. Firma świadczy usługi pogrzebowe całodobowo, każdego dnia – również w niedziele i święta. Teren działania firmy to powiat goleniowski, a także łobeski w województwie zachodniopomorskim.

 

zakład pogrzebowy memoris biuro firmy