Zakład Pogrzebowy w Łobzie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład, któremu zaufało Pogotowie Pogrzebowe w Łobzie, posiada wieloletnie doświadczenie i cenną wiedzę z zakresu branży pogrzebowej. Jego działalność rozpoczęła się już w 1982 roku – początkowo skupiała się głównie na produkcji nagrobków. Obecnie świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe i kamieniarskie. Zakład pogrzebowy Memoris zapewnia Rodzinom godne pożegnanie bliskiej sercu osoby, troskę i opiekę na najwyższym poziomie. Priorytetem dla firmy jest indywidualne podejście do każdej Rodziny w obliczu bolesnej straty, a także spełnienie wszystkich jej oczekiwań w tak trudnym czasie.

Oferta Zakładu Pogrzebowego wyróżnionego przez Pogotowie Pogrzebowe w Łobzie

Wszechstronna oferta Zakładu Pogrzebowego uznanego przez Pogotowie Pogrzebowe w Łobzie (zakłady pogrzebowe Łobez), pozwala na kompleksową organizację uroczystości pogrzebowej. Zostaje ona przygotowana profesjonalnie, niezależnie od jej charakteru, a także sytuacji finansowej Klienta. Każda Rodzina w potrzebie może liczyć na profesjonalną i niezwłoczną pomoc, jak również na fachowe doradztwo. Firma oferuje wszystkim Klientom wsparcie już od pierwszych chwil, zaczynając od wypełniania w jej imieniu formalności w urzędach, kościele czy na cmentarzu. Na życzenie bliskich Osoby Zmarłej pracownicy mogą wystąpić także o przyznanie zasiłku pogrzebowego z ZUS i KRUS.

W momencie otrzymania zgłoszenia o utracie bliskiej osoby firma niezwłocznie i przez całą dobę dokonuje eksportacji Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Zakład wyposażono w karawany renomowanych marek, dostosowane pod surowe wymogi techniczne i sanitarne. Wyprowadzenie Osoby Zmarłej odbywa się sprawnie i w pełni bezpiecznie, dzięki wysokim kwalifikacjom zaufanego personelu.

Zakład Pogotowia Pogrzebowego realizuje uroczystości tradycyjne z użyciem trumny, a także urnowe poprzedzone kremacją. W siedzibie Zakładu znajdują się trumny, urny oraz niezbędne utensylia funeralne, w tym krzyże, tabliczki i klepsydry. Firma zapewnia wzruszającą oprawę muzyczną każdej uroczystości, dzięki współpracy z profesjonalnym trębaczem i organistą. Za wyjątkowe wieńce, wiązanki, stroiki, a także bukiety kondolencyjne odpowiada zespół doświadczonych florystów.

Kompleksowa oferta firmy zawiera także przygotowanie Osoby Zmarłej do pochówku oraz elementy, które nadadzą ostatniemu pożegnaniu wyjątkowego charakteru. Są to między innymi eleganckie namioty do ceremonii prowadzonej na cmentarzu. Dodatkowe usługi gwarantujące zadowolenie każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta, to między innymi montaż i demontaż nagrobków, budowanie grobowców i prace porządkowe wokół miejsca pochówku.

 

baldachim pogrzebowy z logo zakład pogrzebowy memoris

Kontakt do zaufanego zakładu pogrzebowego w Łobzie

Siedziba zakładu pogrzebowego, który został wyróżniony przez Pogotowie Pogrzebowe w Łobzie, znajduje się w Nowogardzie przy ulicy Cmentarnej 3. Firma swoje usługi świadczy na terenie powiatu goleniowskiego, a także łobeskiego, w województwie zachodniopomorskim, sprawdź zakłady pogrzebowe zachodniopomorskie.