Zakład pogrzebowy uznany przez Pogotowie Pogrzebowe w Dobrej

Zakład Pogrzebowy wyróżniony przez Pogotowie Pogrzebowe w Dobrej specjalizuje się w kompleksowej organizacji pogrzebów. Właściciele i zaufani pracownicy zakładu każdego dnia dokładają wszelkich starań, by każda Rodzina znajdująca się w obliczu nieuniknionej okoliczności otrzymała niezwłoczną pomoc na najwyższym poziomie. Wysokie kwalifikacje, cenna wiedza z zakresu branży pogrzebowej oraz kamieniarstwa, a także doskonałe wyposażenie techniczne, przyniosły firmie miano godnej zaufania. Zakład Pogotowia Pogrzebowego podchodzi do każdego Klienta w sposób indywidualny, oferuje mu zrozumienie, cierpliwość i zwykłą, ludzką życzliwość, tak bardzo potrzebną w tych ciężkich chwilach.

Działalność zakładu pogrzebowego współpracującego z Pogotowiem Pogrzebowym w Dobrej

Zakład Pogrzebowy Memoris posiada zróżnicowaną ofertę, pozwalającą na zaspokojenie wszelkich potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Firma oferuje organizację i obsługę uroczystości pożegnalnych niezależnie od ich charakteru oraz sytuacji, w której znajduje się pogrążona w żałobie Rodzina. Troska o detale i zaangażowanie sprawiają, że każdy Klient zostanie odciążony z przykrych obowiązków, które spadają na jego barki w momencie bolesnej straty. Już od pierwszych chwil pracownicy wypełniają wszelkie formalności urzędowe, kościelne i cmentarne. Występują również na życzenie i upoważnienie Rodziny, o przyznanie zasiłku pogrzebowego do instytucji takich jak ZUS i KRUS. Zakład pogrzebowy, któremu zaufało Pogotowie Pogrzebowe w Dobrej wykonuje nie tylko pogrzeby tradycyjne, ale także pochówki urnowe poprzedzone kremacją.

Domenę Zakładu Pogotowia Pogrzebowego stanowi całodobowa eksportacja Osób Zmarłych z miejsca zgonu oraz krajowy przewóz zwłok. Firma posiada specjalistyczne karawany oraz doskonałe zaplecze techniczne pozwalające obsłudze na przygotowanie Osoby Zmarłej do pochówku. Oferta firmy zawiera trumny, urny, a także akcesoria pogrzebowe w postaci zniczy, krzyży i tabliczek nagrobnych. Oprawa muzyczna i kwiatowa również pozostaje po stronie zakładu. Doświadczeni floryści przygotowują wieńce, wiązanki, stroiki i bukiety kondolencyjne, również na indywidualne zamówienie Rodziny. Trębacz oraz organista zapewniają wzruszającą muzykę w trakcie ostatniego pożegnania. Dodatkowo w ofercie zakładu pogrzebowego ujęto usługi kamieniarskie, takie jak montaż i demontaż nagrobków, a także budowa grobowców. Firma posiada elegancki namiot dzięki któremu każda ceremonia pożegnalna nabierze kameralnego i dyskretnego charakteru. Całość prezentowanych powyżej usług daje każdej Rodzinie gwarancję, że nie pozostanie sama w tak ciężkich chwilach. Profesjonalna pomoc i fachowe doradztwo dostępne są na wyciągnięcie ręki, każdego dnia, przez całą dobę.

Teren działania zakładu pogrzebowego Memoris

Zakład Pogrzebowy Memoris prowadzi działalność na terenie powiatu goleniowskiego i łobeskiego (zakłady pogrzebowe Łobez) w województwie zachodniopomorskim. Firma posiada główną siedzibę przy ulicy Cmentarnej 3 w Nowogardzie.