Idea Firmy Pogrzebowej Ku Słońcu

Utrata bliskiej osoby to bardzo ważny i ciężki moment w życiu każdego człowieka. Pracownicy Zakładu Pogrzebowego KU SŁOŃCU pragną pomóc Państwu przejść przez te trudne chwile. Swoją pomoc okazują w przejęciu na siebie wszystkich kwestii związanych z organizacją ceremonii pogrzebowej. Szacunek do pracy, empatyczne podejście do Rodziny oraz przebieg ceremonii w dokładnie taki sposób, jaki wyobraziła sobie to Rodzina jest priorytetem.

Usługi i oferta Zakładu Pogrzebowego Ku Słońcu

Pracownicy Zakładu Pogrzebowego KU SŁOŃCU dokładają wszelkich starań, aby każda z Rodzin, które powierzają im pożegnanie najbliższych była zadowolona z ceremonii pogrzebowej. Każdy pochówek zostaje indywidualnie przygotowany do możliwości finansowych Rodziny. Pracownicy podchodzą zarówno do Osoby Zmarłej jak i do Najbliższych z należytym szacunkiem. W ofercie firmy znajdą Państwo szereg usług, które są składową ostatniego pożegnania przygotowanego na najwyższym poziomie. Zakład zajmuje się m.in.:

– całodobowym transportem osób zmarłych z każdego wskazanego miejsca do chłodni,
– przygotowanie osoby zmarłej do pochówku,
– skompletowanie wszystkich niezbędnych dokumentów,
– szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych.

Pracownicy do każdego pochówku podchodzą w sposób indywidualny, takie podejście i zaangażowanie jest gwarancją, aby uroczystość pogrzebowa była pełnym godności pożegnaniem osoby zmarłej.

Siedziba Firmy Pogrzebowej Ku Słońcu

Główne biuro firmy gdzie można ustalić wszystkie szczegóły pochówku znajduje się przy ul. Usługowej 2 w Policach. Zakład Pogrzebowy KU SŁOŃCU pozostaje do Państwa dyspozycji na terenie całego powiatu polickiego.

 

Budynek Krematorium Zakładu Pogrzebowego Ku Słoncu Police