Kilka słów o Zakładzie Pogrzebowym Ku Słońcu

Każda rozmowa z Rodziną, która musi pogodzić się ze stratą osoby bliskiej wiąże się kompleksową organizacja każdego rodzaju ceremonii pogrzebowej, niezależnie czy będzie to pochówek tradycyjny czy kremacja. Zakład Pogrzebowy KU SŁOŃCU za swój cel stawia indywidualne podejście do Najbliższych osoby zmarłej, zrozumienie oraz wyrozumiałość.
Pracownicy doskonale zdają sobie sprawę w jak ciężkiej sytuacji znaleźli się Ci ludzie, dlatego zawsze z uwagą słuchają oczekiwań Rodziny, aby później móc je należycie wypełnić.
Każda ceremonia zostaje dopasowana do możliwości finansowych klienta. Pracownicy stale pozostają do Państwa dyspozycji dlatego pierwsze ustalenia mogą odbyć się albo podczas rozmowy telefonicznej, albo rozmowy w biurze firmy.

Oferta Zakładu Pogrzebowego Ku Słońcu

Pracownicy w sposób indywidualny i szczególny traktują każda Rodzinę, która zwraca się do nich o pomoc. Wiedzą, że zarówno każda sytuacja, jak i osoba jest inna i wymaga nieco innego podejścia. Wyczucie oraz delikatność w doborze słów i zachowań to mechanizm wypracowany przez lata doświadczenia. Zakład Pogrzebowy KU SŁOŃCU zajmie się organizacją zarówno ceremonii pogrzebowych tradycyjnych jak i kremacji. Transport osób zmarłych do chłodni odbywa się przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, niezależnie od tego czy są to dni robocze, czy wolne od pracy. Pracownicy przygotują w odpowiedni sposób osobę zmarłą do pochówku. Zajmą się również dokumentacją niezbędną do przygotowania ceremonii pogrzebowej. Dodatkowo w asortymencie firmy znajdą Państwo wszystkie niezbędne do przygotowania pochówku elementy m.in. trumny czy urny.

Kontakt z Zakładem Pogrzebowym Ku Słońcu

Pracownicy Zakładu Pogrzebowego KU SŁOŃCU pozostają do Państwa dyspozycji przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Wszystkie szczegóły przebiegu ceremonii pogrzebowej są możliwe do omówienia w biurze firmy przy ul. Usługowej 2 w Policach.

 

Wnętrze biura Zakładu Pogrzebowego Ku Słońcu w Policach