Historia Domu Pogrzebowego Ku Słońcu

Pomoc oraz wsparcie Rodzin, które muszą zmierzyć się z tym trudnym czasem po śmierci Bliskiej Osoby – to główna zasada jaką kieruje się Zakład Pogrzebowy KU SŁOŃCU. Priorytetem firmy jest wysoka jakość świadczonych usług. Wieloletnie doświadczenie jest gwarancją zaangażowania ze strony pracowników oraz szacunku zarówno do wykonywanej pracy jak i Osoby zmarłej i najbliższych.

Usługi świadczone przez Dom Pogrzebowy Ku Słońcu

Pracownicy zajmują się kompleksową organizacją ceremonii pogrzebowych, zarówno tradycyjnych, jak również kremacji. Korzystając z usług Zakładu Pogrzebowego KU SŁOŃCU mogą mieć Państwo pewność, że zostaniecie przeprowadzeni przez każdy etap organizacji pochówku. Niezależnie od dnia i godziny odbywa się transport osób zmarłych do chłodni z każdego wskazanego miejsca. Zakład zajmie się dopilnowaniem wszystkich dokumentów niezbędnych do zorganizowania ceremonii pogrzebowej. Dopełni wszystkich formalności w urzędach, kancelarii kościoła czy administracji cmentarza. Najważniejsze jest, aby w tym czasie Rodzina mogła w spokoju przeżywać żałobę i odsunąć od siebie wszystkie inne problematyczne kwestie. W tym celu Zakład posiada także możliwość bezgotówkowego rozliczania ceremonii pogrzebowych. W asortymencie Domu Pogrzebowego znajdą Państwo również szeroki wybór trumien, urn, krzyży na cmentarz, metalowych tabliczek.

Lokalizacja Domu Pogrzebowego Ku Słońcu

Główna siedziba Zakładu pogrzebowego KU SŁOŃCU gdzie mogą Państwo ustalić wszystkie szczegóły pochówku znajduje się przy ul. Usługowej 2 w Policach.
Zakład obejmuje swoimi usługami cały powiat policki w województwie zachodniopomorskim.