Opis działalności Zakładu Pogrzebowego Ku Słońcu

Każdy zdaje sobie sprawę, że śmierć jest nieuniknionym wydarzeniem z którym musimy się zmierzyć. Jednak pomimo tego, że wszyscy o tym wiemy, moment kiedy Rodzina musi się zmierzyć z odejściem bliskiej osoby jest zawsze tak samo trudnym. W tym czasie mało kto ma siłę, aby zająć się formalnościami. W takich chwilach swoim wsparciem i pomocą służą pracownicy Zakładu Pogrzebowego KU SŁOŃCU.

Zakres usług świadczonych przez Dom Pogrzebowy Ku Słońcu

Pracownicy zajmą się kompleksową organizacją ceremonii pogrzebowej. Zajmą się przygotowaniem i dostarczeniem w odpowiednie miejsca wszystkich wymaganych dokumentów. Transport osób zmarłych do chłodni odbywa się przez całą dobę, każdego dnia tygodnia. Pracownicy przygotują osobę zmarłą do pochówku. Szerokie zaplecze techniczne oraz wybór akcesoriów pogrzebowych sprawia, że mogą Państwo w jednym miejscu ustalić wszystkie szczegóły oraz skorzystać z wyboru elementów niezbędnych do organizacji ceremonii pogrzebowej. Na życzenie klienta pracownicy zajmą się również przygotowaniem klepsydr czy nekrologów. Zorganizowaniem oprawy muzycznej, fotograficznej czy florystycznej uroczystości. Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, o każdej porze.

Lokalizacja Firmy Pogrzebowej Ku Słońcu

Dopełnianie wszystkich formalności oraz ustalanie szczegółów przebiegu ceremonii pogrzebowej odbywa się w biurze Zakładu Pogrzebowego KU SŁOŃCU przy ul. Usługowej 2 w Policach. Zakład świadczy usługi na terenie całego powiatu polickiego.

 

Krematorium Zakładu Pogrzebowego Ku Słońcu ( zdjęcie z lotu ptaka )