Kilka słów o Zakładzie Pogrzebowym Heven

Przedsiębiorstwo Pogrzebowe HEVEN to jedna z wiodących firm z branży funeralnej w województwie zachodniopomorskim. Pogotowie Pogrzebowe działa na terenie całego województwa, do Grupy należą sprawdzone i profesjonalne Zakłady Pogrzebowe Zachodniopomorskie. Kluczem do sukcesu jest profesjonalizm, rzetelna wiedza, doświadczenie i wysokie standardy obsługi. Dzięki tym wartościom zakład zyskał opinię solidnego i godnego zaufania. Firma posiada nieposzlakowaną opinię wśród klientów i partnerów biznesowych. Wizytówką salonu HEVEN są jego profesjonalni i wysoce wykwalifikowani pracownicy, którzy są ekspertami w branży funeralnej. Ponadto personel zobowiązany jest do ścisłego przestrzegania norm etycznych i moralnych.

Karawany Zakładu Pogrzebowego Heven Szczecin

Zakres usług świadczonych przez Salon Pogrzebowy Heven

Zakład Pogrzebowy HEVEN specjalizuje się w kompleksowej organizacji i obsłudze ceremonii pogrzebowych wszystkich rodzajów i obrządków. Każda uroczystość traktowana jest jako indywidualne, jednostkowe i niepowtarzalne wydarzenie. Dzięki temu klienci mogą być pewni, że pogrzeb zorganizowany przez firmę  HEVEN nie zawiedzie ich oczekiwań oraz odbędzie się z poszanowaniem woli i światopoglądu osoby zmarłej. Krewni zmarłego od pierwszego kontaktu z zakładem czują się otoczeni opieką, troską i życzliwością. Pracownicy salonu towarzyszą rodzinom na każdym etapie planowania i organizacji pogrzebu, jak również służą swoją pomocą po jego zakończeniu. Cierpienie, żal i pustka, a niejednokrotnie nawet trauma, to emocje towarzyszące śmierci ukochanej osoby. Jest to bardzo trudna sytuacja, wymagająca taktu i delikatności od osób, które są odpowiedzialne za świadczenie usług rodzinie zmarłego. Dlatego priorytetem jest dobór personelu nie tylko pod względem wiedzy i kompetencji, ale również wysokiej kultury osobistej, zaangażowania, empatii  i gotowości do niesienia pomocy. Wszystkie te założenia spełnia zespół Domu pogrzebowego HEVEN, który służy pomocą i wsparciem w każdej, nawet najbardziej skomplikowanej sytuacji związanej z pożegnaniem zmarłego. Pracownicy z cierpliwością i zrozumieniem przeprowadzają z rodziną zmarłego szereg rozmów, w których trakcie starają się rozpoznać potrzeby i oczekiwania swoich klientów co do przebiegu uroczystości. Ustalane są zarówno podstawowe kwestie takie jak data, miejsce i forma pochówku, oraz wszystkie detale takie jak rodzaj oprawy i dobór akcesoriów funeralnych. Ponadto na życzenie i z upoważnienia rodziny osoby zmarłej, zakład może przejąć na siebie, wszelkie formalności związane z pogrzebem.

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom klientów, zakład oferuje kompleksową organizację pogrzebów trumiennych oraz poprzedzonych kremacją. Każdy z wymienionych pochówków zakłada inne procedury i działania, które zostają szczegółowo omówione w rozmowie z rodziną zmarłego. Dodatkowo pracownicy oferują fachowe doradztwo przy wyborze trumien, urn, relikwiarzy i pozostałych niezbędnych akcesoriów. By usprawnić przebieg uroczystości, salon zapewnia windę i namiot pogrzebowy oraz krzesła dla gości. Ceremonia pogrzebowa to pożegnanie ze zmarłym, ale także specyficzny obrzęd, w trakcie którego ogromną rolę odgrywają czynności rytualne, symbolika i oprawa. Każda uroczystość zorganizowana przez Dom Pogrzebowy HEVEN, bez względu na rodzaj wyznania, odznacza się pięknie celebrowanymi obrzędami żałobnymi oraz oprawą nadającą całości majestatu. Niezwykle istotna w przypadku każdej ceremonii pogrzebowej niezależnie od formy i obrządku  jest zewnętrzna oprawa, na którą składają się dekoracje florystyczne, scenografia oraz muzyka. Niezastąpionym aspektem każdego pogrzebu są kwiaty, które niosą bogatą symbolikę żałobną oraz pełnią funkcję estetyczną. Przedsiębiorstwo Pogrzebowe  HEVEN zajmie się również przygotowaniem oryginalnych kompozycji kwiatowych, stanowiących dekorację kaplicy, grobów, trumien lub urn. Klienci mogą zaopatrzyć się w gotowe wyroby lub złożyć zamówienie na wszelkiego rodzaju dekoracyjne elementy florystyczne. Zamówione kwiaty zostaną przewiezione do kaplicy i na cmentarz a pracownicy zakładu wykonają z nich odpowiednie aranżacje dekoracyjne. Na prośbę bliskich zmarłego ceremonię uświetni żałobny repertuar muzyczny w wykonaniu organisty oraz trębaczy. Osoby, które pragną uwiecznić moment ostatniego pożegnania z najbliższą osobą, mogą zamówić wykonanie profesjonalnego reportażu fotograficznego. Klienci mogą liczyć na dyskretną i taktowną pracę fotografa, która nie zakłóci przebiegu ceremonii.

Pochówek urnowy zakładu pogrzebowego heven

Przedsiębiorstwo Pogrzebowe HEVEN zapewnia pełne wsparcie w realizacji usług transportowych. Całodobowo wykonywana jest eksportacja ciała zmarłego na terenie całego kraju i z zagranicy. Firma dysponuje nowoczesnym zapleczem samochodowym, spełniającym najwyższe standardy techniczne, jakościowe i sanitarne. Dzięki temu transport odbywa się w odpowiednich warunkach, z poszanowaniem godności osoby zmarłej. W ramach usług transportowych zakład gwarantuje przewóz autokarami dla uczestników pogrzebu.
Poza wyżej wymienionymi, w ofercie znajdują się:

-organizacja przyjęcia żałobnego
– wykonanie i dystrybucja nekrologów zamieszczonych w wybranych gazetach (Kurier Szczeciński, Głos Szczeciński, Gazeta Wyborcza) i klepsydr
– prace ekshumacyjne
– wybór i wykupienie miejsca na cmentarzu
– prace kamieniarskie (w tym: renowacja i rozbiórka nagrobków, sprzedaż pomników)
– całoroczna opieka nad grobami
– całodobowa współpraca z lekarzem

Karwan zakładu pogrzebowego szczecin heven

Kontakt z Domem Pogrzebowym Heven

Zakład Pogrzebowy HEVEN świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie miasta Szczecin. Głowna siedziba firmy mieści się przy ulicy Ku Słońcu 22a, gdzie wysoce wykwalifikowani pracownicy dokładają wszelkich starań, by służyć pomocą i wsparciem w każdej sytuacji, związanej z organizacją pogrzebu. Zachęcamy do sprawdzenia – zakłady pogrzebowe Szczecin. Ze względu na specyfikę prowadzonej działalności zespół firmy pozostaje w gotowości przez całą dobę, w każdym dniu tygodnia.

siedziba zakładu pogrzebowego heven szczecin