Organizujesz pogrzeb ?
Wybierz sprawdzony zakład pogrzebowy w Widuchowej.
Zadzwoń, pomożemy Ci ze wszystkim – 801 12 12 12.

Dom Pogrzebowy Helios w Gryfinie

Zakład Pogrzebowy HELIOS zajmuje się kompleksową obsługą pogrzebów oraz szeroko pojętą pomocą Rodzinie, którą dotknęła śmierć kogoś bliskiego. Kompetentni pracownicy zakładu każdego Klienta traktują indywidualnie z ogromnym szacunkiem i zrozumieniem dla jego żałoby. Z dbałością o każdy szczegół przygotowują uroczystości zarówno świeckie, jak i religijne wszystkich wyznań. Szeroka i elastyczna oferta usług pozwala się dostosować do potrzeb i oczekiwań każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Ceremonie pogrzebowe organizowane są na najwyższym poziomie staranności, tak aby godnie i pięknie pożegnać Zmarłego.

Oferta usług oferowanych przez Dom Pogrzebowy Helios

Wykwalifikowani pracownicy Domu Pogrzebowego HELIOS dokładają wszelkich starań, aby spełnić życzenia osoby zamawiającej usługę pogrzebu i dostosować się do jej potrzeb. Dzięki profesjonalnemu i odpowiedzialnemu podejściu pracowników do wykonywanej pracy każdy Klient jest otoczony opieką i pomocą we wszystkich sprawach związanych z zaplanowaniem i organizacją pogrzebu oraz dopełnieniem wszelkich niezbędnych formalności w takich urzędach jak USC, ZUS czy KRUS oraz w kancelarii parafialnej i w zarządzie cmentarza. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, to pracownicy dopomagają w wyborze i wykupie miejsca na cmentarzu. Czasami nieoceniona okazuje się także pomoc lekarza, z którym zakład współpracuje. Dzięki flocie specjalistycznych karawanów eksportacja ciała może się odbywać całodobowo zarówno na terenie Polski, jak i poza granicami. Osoby uczestniczące w ceremonii pogrzebowej mogą liczyć na komfortowy transport do kościoła, na cmentarz, lub w inne wskazane miejsce. Ciało zmarłego przechowywane jest w godnych warunkach w nowoczesnej chłodni, gdzie profesjonalnie zostaje przygotowane do pochówku poprzez toaletę i kosmetykę pośmiertną oraz ubieranie. Osoba organizująca pogrzeb może wybrać z szerokiej oferty trumien wykonanych z różnych rodzajów drewna w wielu wzorach i kolorach. W przypadku, jeśli pochówek poprzedzony jest kremacją, zakład ma w ofercie szereg różnorodnych urn na prochy. Ponieważ nieodłącznym dodatkiem do pogrzebu w polskiej tradycji są kwiaty, to zakład oferuje klasyczne wieńce i wiązanki oraz bardziej nowoczesne kompozycje kwiatowe i stroiki na trumnę.

 

Wiązanka pogrzebowa Zakład Pogrzebowy Helios

 

W biurze pracownicy redagują też stosowne klepsydry i nekrologi, mogą je także na życzenie Rodziny opublikować w prasie lokalnej. Dla wygody najbliższej Rodziny zakład posiada w swoim wyposażeniu specjalny namiot pogrzebowy, który może osłonić przed słońcem lub deszczem. Aby ułatwić obsługę pochówku oraz podnieść jakość usług zakład dysponuje nowoczesną windą pogrzebową. Celem podniesienia rangi i nadania indywidualnego charakteru ceremonii zakład oferuje oprawę muzyczną w wykonaniu profesjonalnych muzyków. Jeśli Rodzina ma takie życzenie, to zakład oferuje także usługi profesjonalnego fotografa, który uwieczni ceremonię pogrzebową. Często członkowie Rodziny chcą spotkać się w swoim gronie po pogrzebie, aby powspominać zmarłego. W organizacji uroczystości konsolacji także pomogą pracownicy we współpracy z godnym zaufania lokalem. Dodatkowo Zakład Pogrzebowy HELIOS wykonuje usługi cmentarne takie jak renowacja i rozbiórka nagrobków i wiele innych na życzenie klienta. W zgodnych z przepisami terminach od jesieni do wiosny pracownicy dokonują ekshumacji zwłok lub szczątków ludzkich, dopełniwszy przedtem wszelkich koniecznych formalności. Doświadczenie i ogromne zaangażowanie w organizację każdej ceremonii ostatniego pożegnania jest gwarantem, że wszystko będzie przebiegało zgodnie z wcześniejszym planem oraz dbałością o każdy element uroczystości. Ceremonie przygotowywane przez firmę charakteryzują się profesjonalizmem i szacunkiem dla Zmarłego, zawsze są piękne i godne. Rodzina jest otoczona dyskretną opieką i może liczyć na pomoc w każdej sprawie związanej z pochówkiem.

Adres Domu Pogrzebowego Helios

Zakład Pogrzebowy HELIOS mieści się w Gryfinie przy ul. Szczecińskiej 2a, druga siedziba natomiast znajduje się w Szczecinie przy ul. Władysława Sikorskiego 7. Pracownicy są dostępni całodobowo przez siedem dni w tygodniu.