Zakład Pogrzebowy Szczecin – współpraca z Pogotowiem Pogrzebowym

W Szczecinie Pogotowie Pogrzebowe współpracuje z firmą funeralną, która świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi pogrzebowe. Zakład Pogrzebowy Helios to jedna z wiodących firm z branży funeralnej w województwie zachodniopomorskim. Indywidualne podejście do każdego Klienta, rzetelna wiedza i wysokie standardy obsługi wpływają na pozytywny wizerunek firmy. Wizytówką Domu Pogrzebowego Helios są jego profesjonalni i wysoce wykwalifikowani pracownicy, którzy starają się być oparciem dla bliskich Osoby Zmarłej w tych trudnych chwilach oraz służyć jak najlepszą pomocą.

Sprawdź szczegóły dotyczące zakładu i współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym, przechodząc na podstronę zakłady pogrzebowe Szczecin.

Karawany pogrzebowe Zakładu Pogrzebowego Helios

Usługi pogrzebowe w Szczecinie świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy

Pracownicy Zakładu Pogrzebowego Helios doskonale rozumieją emocje, jakie towarzyszą po stracie ukochanej osoby. Dlatego też starają się pomóc przy realizacji wszystkich formalności, które w tym trudnym czasie mogą stanowić wyzwanie. Na życzenie Rodziny zajmują się m.in. sprawami związanymi z uzyskaniem należnego zasiłku pogrzebowego, a także ustalają niezbędne kwestie w kancelarii parafialnej oraz u zarządcy cmentarza. Towarzyszą Rodzinom na każdym etapie planowania i organizacji pogrzebu, jak również służą swoją pomocą po jego zakończeniu. Zakład pogrzebowy ze Szczecina oprócz pogrzebów tradycyjnych w obrządku rzymsko-katolickim, oferuje także ceremonie pogrzebowe innych wyznań, zgodnie z przekonaniami Zmarłego.

Trumna z oprawą kwiatową w Zakładzie Pogrzebowym Helios

Śmierć jest bardzo trudną sytuacją, wymagająca taktu i delikatności od osób, które są odpowiedzialne za pomoc Rodzinie Zmarłego w zakresie przygotowania pogrzebu. Dlatego priorytetem jest dobór personelu nie tylko pod względem wiedzy i kompetencji, ale również wysokiej kultury osobistej, empatii i gotowości do niesienia pomocy. Wszystkie te założenia spełnia zespół Zakładu Pogrzebowego Helios, który służy pomocą i wsparciem w każdej, nawet najbardziej skomplikowanej sytuacji związanej z pożegnaniem Zmarłego.

Dzięki całodobowej pracy zakładu możliwy jest natychmiastowy przewóz Osoby Zmarłej z miejsca zgonu do nowoczesnej chłodni. Firma pogrzebowa Helios świadczy usługi transportu zarówno na terenie Polski, jak i poza granicami kraju. Szczeciński zakład pogrzebowy dysponuje nowoczesnym zapleczem samochodowym, spełniającym najwyższe standardy techniczne, jakościowe i sanitarne. Dzięki temu transport zwłok odbywa się w odpowiednich warunkach, z poszanowaniem godności Osoby Zmarłej. W ramach kompleksowych usług zakład gwarantuje również transport dla uczestników ceremonii pogrzebowej. Zajmuje się także pomocą w organizacji przyjęcia żałobnego dla bliskich Osoby Zmarłej.

Dom Pogrzebowy Helios - transport zwłok

Dodatkowo pracownicy oferują fachowe doradztwo przy wyborze trumien, urn i pozostałych niezbędnych do realizacji godnego pogrzebu akcesoriów. By usprawnić przebieg uroczystości, Salon Pogrzebowy Helios zapewnia windę i namiot pogrzebowy. Ceremonia pogrzebowa to pożegnanie ze Zmarłym, ale także specyficzny obrzęd, w którego trakcie ogromną rolę odgrywa symbolika i oprawa. Niezwykle istotna w przypadku każdej ceremonii pogrzebowej niezależnie od formy i obrządku  jest zewnętrzna oprawa. Składają się na nią dekoracje florystyczne oraz stosowna muzyka. Niezastąpionym aspektem każdego pogrzebu są kwiaty, które niosą bogatą symbolikę żałobną oraz pełnią funkcję estetyczną. Zakład zajmuje się przygotowaniem oryginalnych kompozycji kwiatowych, stanowiących dekorację kaplicy, grobów, trumien lub urn. Klienci mogą zaopatrzyć się w gotowe wyroby lub złożyć zamówienie na wszelkiego rodzaju dekoracyjne elementy florystyczne.

Zakład Pogrzebowy Helios - wieniec pogrzebowy

Kontakt z godnym zaufania zakładem pogrzebowym działającym na terenie Szczecina

Zakład pogrzebowy Helios świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie miasta Szczecin i powiatu gryfińskiego. Salony pogrzebowe mieszczą się w Gryfinie przy ulicy Szczecińskiej 2a i w Szczecinie przy ulicy Władysława Sikorskiego 7. Wysoce wykwalifikowani pracownicy dokładają wszelkich starań, by służyć pomocą i wsparciem w każdej sytuacji, związanej z organizacją pogrzebu. Z uwagi na specyfikę prowadzonej działalności zespół firmy pozostaje w gotowości przez całą dobę, w każdym dniu tygodnia.