O Zakładzie Pogrzebowym Helios

Zakład Pogrzebowy HELIOS posiada wieloletnie doświadczenie w branży funeralnej i kompleksowej obsłudze Rodzin dotkniętych utratą bliskiej osoby. Priorytetem firmy i zaufanego personelu jest niesienie pomocy na najwyższym poziomie, z wykazaniem należytej troski, opiekuńczości i zrozumienia wobec potrzeb Rodzin pogrążonych w żałobie. W tych ciężkich chwilach firma oferuje całościową pomoc przy organizacji ceremonii pożegnalnej, wykonywanej z najwyższym majestatem, szacunkiem i godnością. Dzięki wieloletniej i sumiennej posłudze na rzecz osób zmarłych zakład regularnie otrzymuje pozytywne opinie od klientów z terenu województwa zachodniopomorskiego.

Oferta Zakładu Pogrzebowego Helios

Oferta przygotowana przez Zakład Pogrzebowy HELIOS pozwala Rodzinom na zorganizowanie ostatniej ceremonii pożegnalnej bliskiej osoby z najwyższym majestatem, spokojem ducha i pewnością, że wszelkie problematyczne kwestie z tym związane zostaną zdjęte z ich barków. Pomoc ze strony firmy i jej doświadczonego personelu rozpoczyna się natychmiastowo, od pierwszych chwil obecności w zakładzie. Dzięki wrażliwości na krzywdę i cierpienie drugiego człowieka, personel na podstawie upoważnienia wykonuje w imieniu Rodziny wszelkie niezbędne czynności w urzędach, kościołach i na cmentarzach. Możliwe jest również wypełnienie formalności przy uzyskiwaniu zasiłku pogrzebowego z odpowiednich instytucji, w ramach którego zostanie zrealizowany pochówek. Firma oferuje profesjonalną organizację pochówków tradycyjnych z użyciem trumny, urnowych poprzedzonych kremacją, ceremonii świeckich oraz uroczystości grzebalnych innych wyznań. Oferta obejmuje także wykonanie ekshumacji pod okiem profesjonalistów, z zachowaniem wszelkich wymogów technicznych i sanitarnych. Oferta zakładu obejmuje szeroki wybór trumien i urn zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych, wykonanych z wysokiej jakości materiałów takich jak ceramika, kamień, drewno czy metal. Ujęto także różnorodne akcesoria funeralne-tablice, krzyże, nekrologi, klepsydry i modlitewniki, oraz okazałe i eleganckie dekoracje florystyczne wykonane ze świeżych i sztucznych kwiatów-wieńce, wiązanki, stroiki i bukiety okolicznościowe. Możliwe jest także zamówienie oprawy muzycznej pogrzebu, wykonywanej przez profesjonalnych i doświadczonych muzyków. Pomoc pracowników dotyczy nie tylko powyższych kwestii, ale również wyboru i wykupienia miejsca na cmentarzu.

Flota karawanów Zakład Pogrzebowy Helios Gryfino

Firma posiada doskonałe przygotowanie i zaplecze techniczne – istnieje możliwość skorzystania z namiotu pogrzebowego oraz windy. Zakład nawiązał także współpracę z fotografem, który uwieczni ceremonię i ostatnie pożegnanie Rodziny z osobą zmarłą, w najpiękniejszy możliwy sposób. Zaangażowany w misję zakładu stały personel, dokonuje niezbędnych czynności z zakresu kosmetyki pośmiertnej, przywracając naturalny i schludny wygląd osobie zmarłej poprzez maskowanie plam opadowych i innych zmian pośmiertnych. W kwestii pracowników pozostaje również dobranie stosownej odzieży dla osoby zmarłej, by zapewnić jej godny i nienaganny wygląd w dniu pochówku. Firma dzięki wyposażeniu w nowoczesne i specjalistyczne karawany dokonuje całodobowej eksportacji osoby zmarłej z miejsca zgonu, realizuje także przewóz osoby zmarłej na terenie kraju oraz sprowadzenie zwłok zza granicy, przy współpracy z urzędami, konsulami i ambasadami. Dla gości ceremonii przygotowano ekskluzywne autokary zapewniające szybki i sprawny transport z kościoła na wskazany przez Rodzinę cmentarz. Dodatkowo zakład pomoże przy organizacji przyjęcia żałobnego, by każdy szczegół był wykonany z najwyższą dbałością i starannością.

Kontakt do Zakładu Pogrzebowego Helios

Zakład Pogrzebowy HELIOS posiada dwa salony świadczące wysokiej jakości kompleksowe usługi funeralne. Siedziby firmy zlokalizowane są w Gryfinie przy ulicy Szczecińskiej 2A oraz w Szczecinie przy ulicy Władysława Sikorskiego 7. Zakład i jego wykwalifikowana obsługa pozostają do dyspozycji każdej Rodziny przez całą dobę i 7 dni w tygodniu, również w niedziele i święta.