Najważniejsze informacje dotyczące firmy Zakład Pogrzebowy Hades

Zakład Pogrzebowy HADES powstał z inicjatywy Pana Stefana Korczyka w 1985 roku. Od tego czasu wiernie stoi na straży organizacji pięknej i godnej ceremonii pochówku Osób Zmarłych. Gwarantuje wysoką jakość swych usług, profesjonalizm i rzetelność.  Personel firmy posiada wszechstronną wiedzą  i doświadczenie w zakresie przygotowania i obsługi uroczystości wyznaniowych oraz świeckich. Zakład w całym powiecie drawskim cieszy się renomą i uznaniem. Drobiazgowo podchodzi do każdej realizowanej przez siebie usługi oraz służy pomocą w kompleksowym ustaleniu wszystkich kwestii związanych z ostatnim pożegnaniem członków Państwa Rodzin. Empatyczna kadra firmy przez całą dobę pozostaje do dyspozycji swych Klientów.

 

karawan pogrzebowy firmy hades

 

Zakres usług świadczonych przez Zakład Pogrzebowy Hades

Kompleksowa pomoc związana z organizacją i obsługą pogrzebów Osób Zmarłych to podstawowe usługi wchodzące w skład oferty Zakładu Pogrzebowego HADES. Firma posiada cenne doświadczenie i wiedzę na temat przygotowania uroczystości tradycyjnych oraz urnowych. Nie ma znaczenia, czy mają się one odbyć w zgodzie z kanonem określonej wiary, czy mają mieć charakter świecki. Reprezentantem zakładu podczas pożegnań bezwyznaniowych jest profesjonalny mistrz ceremonii. Do jego zadań należy szczegółowe zaplanowanie oprawy muzycznej i kwiatowej pożegnania, wygłoszenie mowy na temat życia Osoby Zmarłej oraz czuwanie nad niezakłóconym przebiegiem całej uroczystości. Dobiera on również niezbędne, towarzyszące ceremonii utensylia, których różne rodzaje, modele i wzory znajdują się w siedzibie zakładu Pana Korczyka. Zróżnicowane są one pod kątem surowca wytworzenia, rodzaju i liczby elementów zdobniczych, a także kolorystyki czy ceny. Każdy z Państwa będzie mógł więc w zależności od indywidualnych preferencji dobrać takie akcesoria, które spełniać będą jego wymogi i doskonale harmonizować z charakterem ostatniego pożegnania.

Działając z upoważnienia swych Klientów, pracownicy zajmują się również uzyskaniem przysługującego zasiłku pogrzebowego, w ramach którego można bezgotówkowo rozliczyć należność za wykonane usługi.

Pochówki kremacyjne

Pracownicy firmy Hades od wielu już lat służą pomocą w sprawie przeprowadzenia kremacji. Na bazie swojej współpracy z pobliskim krematorium, ustalają w nim odpowiadający Państwu termin realizacji procesu. Na życzenie Rodziny rezerwują dla niej znajdującą się na miejscu salę pożegnań, czuwają nad prawidłowością całej dokumentacji oraz transportem Osoby Zmarłej.

Transport zwłok oraz dodatkowe usługi oferowane przez firmę Hades

Zarówno lokalne eksportacje, jak i transport na rynku ogólnopolskim, realizowane są nowoczesnymi karawanami i busami marki Mercedes Benz. Pełen zaangażowania personel Pana Stefana dba również o takie sprawy jak kosmetyka pośmiertna Biskiej Państwa sercu Osoby, czy piękna oprawa florystyczną i muzyczna pogrzebu. Służy także pomocą jeżeli chodzi o wypisanie i rozwieszenie klepsydr oraz podziękowań po zrealizowanej uroczystości. Dodatkowo pracownicy świadczą kompleksowe usługi kamieniarskie. Zajmują się m.in. kopaniem grobów, murowaniem grobowców, demontażem oraz renowacją już istniejących pomników. Ponadto oferują usługę opieki nad grobami.

 

trumna w karawanie

 

Lokalizacja Firmy Pogrzebowej Hades

Swe wszechstronne wsparcie funeralne Firma Pogrzebowa HADES kieruje do wszystkich mieszkańców powiatu drawskiego w województwie zachodniopomorskim. Na jego terenie posiada ona aż 3 oddziały. Siedziba główna zlokalizowana jest w Drawsku Pomorskim przy ulicy Piłsudskiego 7G – zakłady pogrzebowe Drawsko Pomorskie. Natomiast dodatkowe filie znajdują się w Złocieńcu przy ulicy Bolesława Prusa 1 oraz w Kaliszu Pomorskim pod adresem ul. Wolności 24. Pracownicy we wszystkie dni tygodnia czuwają pod całodobowymi numerami telefonów, aby w każdym momencie móc udzielić fachowego wsparcia.