Zakład Pogrzebowy Szczecinek rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Hades reprezentowany przez właściciela, Pana Adama Michałowskiego, charakteryzuje się najwyższą jakością świadczonych usług oraz indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Firma świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe bez względu na światopogląd, wyznanie czy status finansowy Klienta, drzwi firmy otwarte są dla każdego człowieka w potrzebie. Wieloletnie, ponad 20-letnie doświadczenie zakładu oraz bogata wiedza zdobyta ciężką i sumienną pracą, regularnie owocują pozytywnymi opiniami od wielu Rodzin z terenu Szczecinka i powiatu szczecineckiego w województwie zachodniopomorskim. Firma uwzględnia wszelkie potrzeby Rodzin, gwarantując im komfortową i ciepłą atmosferę w trakcie ustalania szczegółów i organizacji godnej ceremonii pogrzebowej.

Oferta sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Szczecinku

Wszechstronna i starannie wyselekcjonowana oferta rekomendowanego przez Pogotowie Pogrzebowe zakładu pogrzebowego w Szczecinku pozwala na całościową organizację i obsługę ceremonii pożegnalnej Osoby Zmarłej. Zakład realizuje tradycyjne pochówki, udostępniając Klientom szeroki wybór trumien. Oferta obejmuje starannie wyselekcjonowane trumny z wysokiej jakości drewna, w różnych stylach – zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych, a także rozmiarach – dostępne są również trumny dla dzieci. Zaangażowany w misję zakładu empatyczny personel, na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny, dopełni wszelkich formalności w urzędzie, kancelarii parafialnej i u zarządcy cmentarza. Firma bierze na swoje barki także wszystkie niezbędne czynności związane z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego z instytucji takich jak ZUS i KRUS.

Bogata oferta zakładu zawiera także oprawę kwiatową pochówku. Doświadczeni floryści przygotowują różnego rodzaju kompozycje kwiatowe, okazałe wieńce i wiązanki pogrzebowe. Oprawa florystyczna wykonywana jest zarówno ze sztucznych, jak i naturalnych kwiatów, także na specjalne życzenie Klienta. Oferta zakładu obejmuje również utensylia pogrzebowe, akcesoria w postaci tablic nagrobnych, krzyży, obudowy grobu i klepsydr. Dodatkowo, pracownicy zakładu dzięki wielokrotnie podnoszonym kwalifikacjom pod okiem fachowców z branży, dokonują toalety i kosmetyki pośmiertnej Osoby Zmarłej oraz dobierają dla niej stosowną, elegancką odzież. Priorytetem zakładu prowadzonego przez Pana Adama Michałowskiego, jest przygotowanie Zmarłego do pochówku i zapewnienie mu nienagannej prezencji w momencie ostatniego pożegnania z Rodziną, bliskimi i wszystkimi gośćmi ceremonii.

W organizację pogrzebu włączono usługę całodobowej eksportacji Zmarłego z miejsca zgonu, niezależnie od lokalizacji. Każda Rodzina może liczyć na natychmiastową pomoc ze strony firmy, a dzięki wyposażeniu w specjalistyczne karawany także na przewóz zwłok na terenie całego kraju. Wszystkie karawany będące w posiadaniu zakładu, jak również pomieszczenia do przechowywania zwłok, spełniają wszelkie normy techniczne i sanitarne, gwarantując tym samym pełne bezpieczeństwo przy wykonywaniu usług.

Kontakt do Zakładu Pogrzebowego Hades w Szczecinku

Właściciel Zakładu Pogrzebowego Hades oraz jego pracownicy, są w stałej gotowości do niesienia pomocy każdej Rodzinie, która doświadczyła utraty bliskiej osoby. Biuro zakładu mieści się w Szczecinku przy ulicy Lipowej 62. Firma pogrzebowa ze Szczecinka prowadzi swoją działalność całodobowo, przez wszystkie dni tygodnia – także niedziele i święta. Każda Rodzina, która zgłasza się po pomoc, może mieć pewność, że otrzyma pomocną dłoń. Zostanie potraktowana z pełnym szacunkiem i zrozumieniem, natomiast pochówek zostanie zrealizowany w sposób godny i pełen taktu. Firma świadczy usługi na terenie całego powiatu szczecineckiego. Dokładny zakres współpracy z Pogotowiem Pogrzebowym w Szczecinku można sprawdzić tutaj – zakłady pogrzebowe Szczecinek.