O Zakładzie Pogrzebowym Hades

Zakład Pogrzebowy HADES reprezentowany przez właściciela, Pana Adama Michałowskiego, charakteryzuje się najwyższą jakością świadczonych usług oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta. Zakład świadczy kompleksowe usługi funeralne bez względu na światopogląd, wyznanie czy status finansowy klienta, drzwi firmy otwarte są dla każdego człowieka w potrzebie. Wieloletnie, ponad 20-letnie doświadczenie zakładu oraz bogata wiedza zdobyta ciężką i sumienną pracą, regularnie owocują pozytywnymi opiniami od wielu Rodzin z terenu Szczecinka i powiatu szczecineckiego w województwie zachodniopomorskim. Dokładny zakres współpracy firmy z Pogotowiem Pogrzebowym można sprawdzić tutaj – zakłady pogrzebowe zachodniopomorskie. Zakład ten zyskał miano firmy godnej zaufania, co potwierdzają klienci otoczeni przez pracowników troską i zrozumieniem, w ciężkich chwilach związanych z utratą bliskiej osoby. Firma uwzględnia wszelkie potrzeby Rodzin, gwarantując im komfortową i ciepłą atmosferę w trakcie ustalania szczegółów i organizacji godnej ceremonii pogrzebowej.

Oferta Zakładu Pogrzebowego Hades

Wszechstronna i starannie wyselekcjonowana oferta Zakładu Pogrzebowego HADES pozwala na całościową organizację i obsługę ceremonii pożegnalnej osoby zmarłej. Zakład realizuje tradycyjne pochówki z wykorzystaniem trumny, udostępniając klientom szeroki wybór trumien dębowych. Oferta obejmuje starannie wyselekcjonowane trumny z wysokiej jakości drewna dębowego, w różnych stylach – zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych, a także rozmiarach – dostępne są również trumny dla dzieci. Zaangażowany w misję zakładu empatyczny personel, na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny, dopełni wszelkich formalności w urzędzie, kancelarii parafialnej i u zarządcy cmentarza, na którym planowana jest organizacja ceremonii pożegnalnej osoby zmarłej. Firma bierze na swoje barki także wszystkie niezbędne czynności związane z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego z instytucji takich jak ZUS i KRUS. Bogata oferta zakładu zawiera także oprawę kwiatową pochówku. Doświadczeni floryści przygotowują różnego rodzaju kompozycje kwiatowe, okazałe wieńce i wiązanki pogrzebowe. Oprawa florystyczna wykonywana jest zarówno ze sztucznych, jak i naturalnych kwiatów, także na specjalne życzenie klienta. Oferta zakładu obejmuje również utensylia pogrzebowe, akcesoria w postaci tablic nagrobnych, krzyży, obudowy grobu i klepsydr. Dodatkowo, pracownicy zakładu dzięki wielokrotnie podnoszonym kwalifikacjom pod okiem fachowców z branży, dokonują toalety i kosmetyki pośmiertnej osoby zmarłej oraz dobierają dla niej stosowną, elegancką odzież. Priorytetem zakładu prowadzonego przez Pana Adama Michałowskiego, jest nienaganne przygotowanie zmarłego do pochówku i zapewnienie mu nienagannej prezencji w momencie ostatniego pożegnania z Rodziną, bliskimi i wszystkimi gośćmi ceremonii. W organizację pogrzebu włączono usługę całodobowej eksportacji zmarłego z miejsca zgonu, niezależnie od lokalizacji. Każda Rodzina może liczyć na natychmiastową pomoc ze strony firmy, a dzięki wyposażeniu w specjalistyczne karawany może liczyć także na przewóz zwłok po terenie kraju. Wszystkie karawany będące w posiadaniu zakładu, jak również pomieszczenia do przechowywania zwłok, spełniają wszelkie normy techniczne i sanitarne, gwarantując tym samym pełne bezpieczeństwo przy wykonywaniu usług. Usługi oferowane przez tę firmę są  gwarancją pochówku zorganizowanego z najwyższym majestatem, dbałością o każdy szczegół, z uwzględnieniem wszelkich życzeń i dyspozycji zmarłego, oraz jego pogrążonej w żałobie Rodziny.

Kontakt do Zakładu Pogrzebowego Hades

Właściciel Zakładu Pogrzebowego HADES oraz jego pracownicy, są w stałej gotowości do niesienia pomocy każdej Rodzinie, która doświadczyła utraty bliskiej osoby. Profesjonalne i całościowe usługi funeralne świadczone są przez firmę w Szczecinku przy ulicy Lipowej 62. Zakład prowadzi swoją działalność całodobowo, przez wszystkie dni tygodnia – także niedziele i święta. Każda Rodzina, która zgłasza się do firmy po pomoc, może mieć pewność, że otrzyma pomocną dłoń, zostanie potraktowana z pełnym szacunkiem i zrozumieniem, a pochówek zostanie zrealizowany w sposób godny i niezapomniany. Firma świadczy usługi na terenie całego powiatu szczecineckiego m.in. Zakład Pogrzebowy HADES Barwice.