Zakład Pogrzebowy Hades – najważniejsze informacje o firmie

Zakład Pogrzebowy HADES nieprzerwanie od 1985 roku niesie pomoc Rodzinom Osób Zmarłych. Wraz z Grupą Pogotowie Pogrzebowe działa na terenie całego powiatu drawskiego w województwie zachodniopomorskim. Założycielem i właścicielem firmy jest Pan Stefan Korczyk. Od samego początku działania zakładu kładzie on nacisk na kompleksowe wsparcie swych Klientów w organizacji uroczystości pogrzebowych. Tak długa obecność na miejscowym rynku funeralnym jest dowodem, że firma doskonale wywiązuje się z powierzonych jej zadań. Usługi, jakie świadczy, cenione są przez Osoby poszukujące profesjonalnego domu pogrzebowego, który spełni Ich oczekiwania. Jeśli chcecie mieć Państwo pewność, że ceremonia pogrzebowa dostosowana będzie do Waszych preferencji, a Osoba Zmarła otrzyma fachową opiekę i piękny, godny pochówek, zapraszamy do kontaktu z kadrą zakładu Hades.

 

wnętrze biura zakładu pogrzebowego

 

Usługi świadczone przez Zakład Pogrzebowy Hades

Zakład Pogrzebowy HADES świadczy kompleksowe usługi funeralne. Zajmuje się  organizacją uroczystości pogrzebowych, lokalnym i ogólnokrajowych transportem zwłok oraz świadczy szereg usług kamieniarskich. Firma organizuje pochówki religijne oraz świeckie, nie ma znaczenia czy mają one mieć charakter tradycyjny, czy też mają być połączone z procesem kremacji. Personel Pana Stefana może reprezentować Klientów podczas wszelkich ustaleń w parafiach i urzędach. Pomaga również w dopełnieniu koniecznych kwestii w krematorium czy u zarządcy cmentarza, na którym ma się odbyć pochówek. W przypadku kremacji zakład współpracuje z okoliczną spopielarnią zwłok, w której ustala możliwy i akceptowany dla Rodziny termin realizacji procesu.

 

karawany pod siedzibą zakładu pogrzebowego Hades

 

Utensylia pogrzebowe dostępne w firmie Hades

Realizując pogrzeb tradycyjny firma zapewnia profesjonalną toaletę i kosmetykę pośmiertną, odzież oraz wszelkie niezbędne do prawidłowego przebiegu pożegnania utensylia. W oddziałach firmy dostępne są urny, trumny, krzyże, różańce, tabliczki oraz wiele innych akcesoriów funeralnych. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów i dostępne w wielu wzorach i modelach oraz zakresach cenowych. W przypadku organizacji pogrzebu bezwyznaniowego firmę Pana Stefana reprezentuje profesjonalny mistrz ceremonii. Na podstawie wywiadu z członkami Rodziny Osoby Zmarłej dobiera on konieczne akcesoria, przygotowuje i wygłasza mowę pożegnalną oraz czuwa nad spokojnym przebiegiem całej uroczystości.

 

trumna umieszona w karawanie pogrzebowym

 

Zakład dysponuje profesjonalną chłodnią oraz nowoczesnymi i eleganckimi karawanami marki Mercedes. Samochody pogrzebowe wykorzystywane są do miejscowych eksportacji z adresów prywatnych, szpitali czy domów opieki. Ponadto służą do transportu Zmarłych na terenie całego kraju. Pracownicy zakładu pomogą Państwu także w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego z ZUSu, KRUSu czy MSWiA. Koszty pogrzebu mogą również zostać rozliczone bezgotówkowo w ramach uzyskanych świadczeń. Klienci nie muszą się martwić także o przygotowanie miejsca na cmentarzu. Kadra Pana Korczyka specjalizuje się bowiem w pracach grabarskich i kamieniarskich, związanych z murowaniem grobowców, demontażem pomników, renowacją nagrobków istniejących oraz sprzedażą nowych. Dodatkowo świadczą oni usługi całościowej opieki nad miejscem spoczynku Państwa Najbliższych. Po wykonaniu zleconych prac (takich jak: sprzątnięcie grobu, zebranie wypalonych zniczy, umycie pomnika, konserwacja nagrobka) wysyłają na adres mailowy lub numer telefonu Klienta zdjęcia potwierdzające solidne wykonanie zleconych usług.

Adres Domu Pogrzebowego Hades

Siedziba główna Domu Pogrzebowego HADES znajduje się w Drawsku Pomorskim na ulicy Piłsudskiego 7G. Dodatkowe jego oddziały zlokalizowane są w Kaliszu Pomorskim przy ulicy Wolności 24, a także w Złocieńcu przy ulicy Bolesława Prusa 1. Sprawdź zakłady pogrzebowe Złocieniec. Personel firmy przez całą dobę pozostaje do Państwa dyspozycji, aby w każdej chwili móc zapewnić pomoc i wsparcie.