Zakład pogrzebowy Borne Sulinowo rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Hades od 1997 roku na terenie Szczecinka, a także powiatu szczecineckiego w województwie zachodniopomorskim świadczy najwyższej jakości usługi pogrzebowe. Szczegóły działalności zakładu pogrzebowego w Szczecinku można sprawdzić tutaj – zakłady pogrzebowe Szczecinek. Właścicielem firmy jest Pan Adam Michałowski, który posiada wieloletnie doświadczenie w branży funeralnej. Dokłada wszelkich starań, by każda Rodzina była otoczona opieką, zrozumieniem i empatią w ciężkich chwilach związanych z utratą bliskiej osoby. Firma podchodzi do każdego Klienta w sposób indywidualny, a każdy pogrzeb realizowany jest w sposób godny, z należytym szacunkiem zarówno do Osoby Zmarłej, jak i jej Rodziny. Zakład zyskał miano firmy godnej zaufania, o czym świadczą pozytywne opinie od osób korzystających z kompleksowych usług pogrzebowych firmy.

Zakres działalności Zakładu Pogrzebowego Hades w Bornem Sulinowie

Oferta Zakładu Pogrzebowego Hades pozwala na kompleksową obsługę każdej ceremonii pożegnalnej. Zakład, który rozpoczął współpracę z Pogotowiem Pogrzebowym, wyróżniają starannie dobrane usługi, które obejmują każdy aspekt związany z organizacją pochówku z najwyższym majestatem. Na podstawie upoważnienia ze strony członka Rodziny, personel wypełni wszelkie formalności w urzędach. Wyręczy Rodzinę w ustaleniu koniecznych kwestii w kościele, a także na cmentarzu, na którym planowana jest realizacja pochówku. Dodatkowo firma podejmuje się niezbędnych czynności, skompletowania dokumentacji do uzyskania zasiłku pogrzebowego z instytucji udzielających wsparcia finansowego w obliczu straty, czyli ZUS i KRUS. Zakład posiada duże zaplecze i odpowiednie przygotowanie do całodobowej eksportacji Osób Zmarłych z miejsca zgonu.

Dzięki wyposażeniu w specjalistyczne autokarawany możliwy jest całodobowy odbiór Zmarłego z domu, szpitala, hospicjum i każdej innej wskazanej przez Rodzinę lokalizacji. Ponadto, firma świadczy usługi przewozu Osoby Zmarłej na terenie całego kraju. Samochody będące w posiadaniu zakładu przeznaczone są wyłącznie do transportu zwłok, spełniają surowe wymogi techniczne, jak również sanitarne.

Oferta zakładu obejmuje szeroki wybór trumien i fachowe doradztwo z tym związane. W ofercie ujęto także niezbędne akcesoria funeralne takie jak krzyże, tablice nagrobne, klepsydry i obudowy grobów. Dzięki współpracy z doświadczonymi florystami firma oferuje Klientom bogaty wybór kompozycji kwiatowych z materiałów naturalnych i sztucznych. Są to wieńce, wiązanki, a także stroiki. Dzięki stale podnoszonym kwalifikacjom i odpowiedniemu przygotowaniu personel świadczy profesjonalne usługi z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej. Duży wybór odzieży gwarantuje Rodzinom nienaganną i godną prezencję bliskiej osoby w dniu ostatniego pożegnania. W tym niewątpliwie ciężkim czasie, związanym z utratą bliskiej osoby, firma dokłada wszelkich starań, by każdy pochówek uwzględniał nawet najbardziej wymagające życzenia Rodziny. Dodatkowo dla gości przygotowano ekskluzywne samochody zapewniające bezpieczny transport z kościoła na miejsce pochówku. Właściciel zakładu, Pan Adam Michałowski, czuwa na każdym etapie organizacji pochówku oraz służy pomocą w każdym momencie.

Siedziba sprawdzonego zakładu pogrzebowego – Borne Sulinowo

Zakład pogrzebowy rekomendowany przez nas w Bornem Sulinowie zlokalizowany jest w Szczecinku przy ulicy Lipowej 62. Firma świadczy profesjonalne usługi funeralne przez całą dobę, 7 dni w tygodniu – również niedziele i wszystkie święta. Pomocny personel pozostaje do dyspozycji każdej Rodziny zarówno w siedzibie firmy, jak i pod telefonem oraz w formie mobilnego biura. Wszelkie ustalenia mogą odbywać się w domu Rodziny pogrążonej w żałobie.