Zakład Pogrzebowy Goleniów – współpraca z Pogotowiem Pogrzebowym

W Goleniowie Pogotowie Pogrzebowe rekomenduje zakład pogrzebowy, który ma wieloletnie doświadczenie w niesieniu pomocy osobom doświadczającym straty. Zakład Pogrzebowy Fidali posiada bogatą wiedzę z zakresu branży funeralnej. Świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe na terenie powiatu goleniowskiego w województwie zachodnio-pomorskim. Szczegóły współpracy firmy z Pogotowiem Pogrzebowym sprawdzą Państwo, przechodząc na podstronę zakłady pogrzebowe Goleniów. Właściciele zakładu wraz z zaufanymi pracownikami wkładają całe serce w posługę na rzecz Osób Zmarłych i ich pogrążonych w żałobie Rodzin. Misją zakładu jest uwzględnienie wszelkich potrzeb Rodziny oraz realizacja pochówku, pełnego godności, szacunku i taktu, wykonanego w najwyższym standardzie.

Usługi świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Goleniowie

Wsparcie ze strony rekomendowanego przez nas zakładu pogrzebowego w Goleniowie rozpoczyna się natychmiastowo, od pierwszych chwil kontaktu bliskich Osoby Zmarłej z firmą. Pracownicy starają się pomóc w każdej kwestii związanej z pogrzebem, na każdym etapie organizacji ceremonii. Na podstawie stosownego upoważnienia ze strony Rodziny, oferują pomoc w wypełnieniu wszelkich formalności. Dotyczy ona m.in. uzyskania należnego zasiłku pogrzebowego z instytucji takich jak ZUS, KRUS czy WBE. Ponadto pogrzeb i usługi z nim związane mogą zostać zrealizowane w formie bezgotówkowej w ramach otrzymanego zasiłku. Pomoc personelu obejmuje także dokonanie niezbędnych ustaleń w kościele i u zarządcy cmentarza, na którym zaplanowany jest pochówek.

Zakład pogrzebowy organizuje pogrzeby katolickie, a także innych obrządków wyznaniowych oraz uroczystości świeckie. Realizuje pochówki tradycyjne z użyciem trumny, a także pogrzeby poprzedzone kremacją ciała. Firma specjalizuje się w obsłudze ceremonii ostatniego pożegnania na terenie Goleniowa, ale realizuje również zlecenia z całego kraju, a także z zagranicy. Całodobowa działalność umożliwia o każdej porze przewóz Osoby Zmarłej z każdego wskazanego miejsca do certyfikowanej chłodni. Tam, doświadczony i wykwalifikowany personel dokonuje w sposób fachowy czynności z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej.

Oferta firmy obejmuje bogaty wybór trumien, w tym bezpośrednio od producenta, a także urn oraz niezbędnych akcesoriów funeralnych. Dzięki współpracy z profesjonalnymi florystami oferta została wzbogacona o wiele kompozycji kwiatowych takich jak wieńce, wiązanki, stroiki i bukiety okolicznościowe. Bogaty wybór dotyczy także odzieży dla Osób Zmarłych, która znajduje się w siedzibie zakładu. Z kolei oprawa muzyczna ceremonii pogrzebowej może zostać przygotowana przez profesjonalnego organistę, trębacza bądź też skrzypka. Całość usług oferowanych przez zakład daje każdej Rodzinie pewność, że zostanie ona otoczona należytą troską i zrozumieniem, a wszelkie jej potrzeby i uwagi zostaną uwzględnione i zrealizowane z najwyższym zaangażowaniem.

Siedziba zakładu rekomendowanego przez Pogotowie Pogrzebowe w Goleniowie

Główna siedziba firmy znajduje się w Goleniowie przy ulicy I Brygady Legionów 38. Zakład prowadzi działalność na terenie powiatu goleniowskiego, niosąc pomoc każdej Rodzinie pogrążonej w bólu i żałobie, po utracie bliskiej osoby. Zespół pracowników pozostaje do dyspozycji Klientów codziennie, przez całą dobę.