fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy OREA RABUSZKO Ząbkowice Śląskie

ul. Wałowa 46, 57-220 Ziębice

801 12 12 12

74 819 11 17

Wieloletnie doświadczenie i najwyższej jakości usługi pogrzebowe, całodobowy kontakt, niskie ceny.

Zobacz

Sprawdzone Zakłady Pogrzebowe Ząbkowice Śląskie

Najwyższej jakości usługi pogrzebowe w Ząbkowicach Śląskich gwarantuje Zakład Pogrzebowy Orea Rabuszko rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe. Firma specjalizuje się w kompleksowej organizacji pogrzebów na terenie całej Polski.

Ząbkowice Śląskie to miasto położone w południowej części województwa dolnośląskiego. Jego powierzchnia wynosi 13,67 km², natomiast liczba ludności to ok. 15 tysięcy mieszkańców. Leży na Przedgórzu Sudeckim nad rzeką Budzówka, która jest lewym dopływem rzeki Nysa Kłodzka. Miasto od średniowieczna aż do 1946 roku nosiło nazwę Frankenstein.

Herb miasta Ząbkowice ŚląskieJednym z istotnych zabytków na terenie miasta jest Krzywa Wieża, która została odrestaurowana w 1964 roku. W latach 90. XX wieku miała miejsce także renowacja i zmiana wyglądu rynku. Kompleksowo odrestaurowano również ratusz, zabezpieczono ruiny zamku oraz odremontowano jego podziemia.

Pogotowie Pogrzebowe w Ząbkowicach Śląskich

Profesjonalne usługi pogrzebowe w Ząbkowicach Śląskich dla Pogotowia Pogrzebowego świadczy zakład pogrzebowy z wieloletnim doświadczeniem. Zakład Pogrzebowy Orea Rabuszko Ząbkowice Śląskie oferuje organizację pogrzebów na terenie całej Polski. Dysponuje karawanami dostosowanymi do specjalistycznego transportu zwłok, a także fachowym zespołem. Firma stawia duży nacisk na wykonanie pogrzebu na najwyższym poziomie. Oferuje zarówno pochówki tradycyjne, jak i kremacje, działa całodobowo. Pracownicy dyspozycyjni są każdego dnia tygodnia, bez względu na to, czy jest to dzień roboczy, czy wolny od pracy, służą wsparciem. Zakład przygotowuje uroczystości ostatniego pożegnania zarówno w ceremoniale katolickim, innych wyznań, jak i świeckim. Wszyscy Klienci traktowani są równo, pomoc jest im udzielana niezależnie od wyznania, czy też statusu finansowego.

Cmentarze na terenie Ząbkowic Śląskich

Do lat 60. XX wieku na terenie Ząbkowic Śląskich mieścił się cmentarz żydowski. Zlokalizowany był przy ulicy Wrocławskiej. Aktualnie na jego miejscu znajduje się skwer miejski, do czasów obecnych nie zachowały się na nim nagrobki. Do zabytkowych cmentarzy w mieście należy także cmentarz komunalny przy ulicy Handlowej. Nowy cmentarz komunalny z kolei zlokalizowany jest przy ul. Bohaterów Getta i jest główną nekropolią miasta. Powstał w 1964 roku i był dwukrotnie powiększany – w 1977 roku, a także w latach 90.

Krematorium w Ząbkowicach Śląskich

W ostatnich latach w naszym kraju kremacja jest coraz częściej wybieraną formą pochówku, w województwie dolnośląskim istnieje kilka krematoriów, dzięki temu zakłady pogrzebowe mogą zaoferować bezpieczną i profesjonalną kremacją. Jedną ze spopielarni zwłok, która znajduje się w niedalekiej odległości od Ząbkowic Śląskich, jest Krematorium Strzelin należące do Zakładu Pogrzebowego Olimp.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe