fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy RYSZARD SKAWSKI Wysokie Mazowieckie

ul. Juliusza Słowackiego 11, 18-220 Czyżew

801 12 12 12

502 228 741

Firma od ponad 30 lat nieprzerwanie niesie pomoc wszystkim Rodzinom dotkniętym bolesną stratą.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Wysokiem Mazowieckiem

Herb Miasta Wysokie MazowieckieWysokie Mazowieckie to miasto położone w północno-wschodniej części kraju, w województwie podlaskim. Miasto będące siedzibą władz powiatu wysokomazowieckiego ma powierzchnię wynoszącą 15,24 km2 i liczbę ludności na poziomie 9611 mieszkańców. Miasto jest jednym z bogatszych w województwie podlaskim. Na jego terenie działa wiele dużych przedsiębiorstw z branży między innymi budowlanej, drogowej, a także metalowej i samochodowej. Jednym z najbardziej znanych zakładów pracy jest również Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita.

Miasto położone jest przy dwóch drogach, jednej krajowej i jednej wojewódzkiej. Na terenie miasta nie ma zbyt dużej ilości zabytków. Wartym uwagi obiektem jest Kościół Świętego Jana Chrzciciela, czyli rzymskokatolicka świątynia wzniesiona w latach 1875-1881. Budowla reprezentuje styl eklektyczny, składa się z trzech naw, a także fasady ozdobionej dwiema wieżami. Innym ciekawym zabytkiem sakralnym jest Kościół Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Świątynia została początkowo wzniesiona jako cerkiew prawosławna pod wezwaniem św. Cudotwórców Kosmy i Damiana.

Sprawdzone Zakłady Pogrzebowe Wysokie Mazowieckie

Każda Rodzina z powiatu wysokomazowieckiego może liczyć na kompleksowe wsparcie ze strony zakładu pogrzebowego rekomendowanego na tym terenie przez Pogotowie Pogrzebowe. Zakład Pogrzebowy RYSZARD SKAWSKI Wysokie Mazowieckie funkcjonuje w branży od 1990 roku. Niesie profesjonalną pomoc wszystkim tym, którzy dotknięci zostali utratą bliskiej osoby. Różnorodna i stale unowocześniana oferta obejmuje każdy etap związany z organizacją pogrzebu, dając Rodzinom chwilę spokoju i wytchnienia w tak ciężkich chwilach. Już od pierwszego kontaktu z firmą, pracownicy wypełniają formalności w imieniu Rodziny – w urzędzie, kościele, na cmentarzu, a także w zakresie uzyskania zasiłku pogrzebowego z ZUS lub KRUS.

Katalog oferowanych usług zawiera całodobową eksportację Osoby Zmarłej z miejsca zgonu, przewóz ciała na terenie całego kraju oraz międzynarodowy transport zwłok. Firma wyposażona została w specjalistyczne karawany renomowanych marek, dzięki którym cała procedura odbywa się w sposób bezpieczny i sprawny. Każda Rodzina może być pewna faktu, że obsługa zakładu pogrzebowego przygotuje Osobę Zmarłą do pochówku poprzez czynności z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej.

W siedzibie Zakładu Pogotowia Pogrzebowego zakupić można odpowiednią trumnę, jak również urnę i niezbędne utensylia funeralne. Są to między innymi znicze, krzyże, tabliczki, a także klepsydry pogrzebowe. Zakład zdejmuje z barków Klienta ciężar, jakim jest przygotowanie oprawy muzycznej i kwiatowej uroczystości. Dodatkowo właściciele zadbali o to, by miejsce spoczynku bliskiej nam osoby, przez cały rok prezentowało się schludnie i godnie. Firma oferuje całoroczną opiekę nad grobami, a także profesjonalne usługi z zakresu kamieniarstwa i grabarstwa.

Cmentarze w Wysokiem Mazowieckiem

Na terenie miasta Wysokie Mazowieckie mieści się niewielka ilość cmentarzy. Wartym uwagi miejscem jest tak zwany Nowy Cmentarz Żydowski, który znajduje się przy ulicy Żwirki i Wigury. Większość macew na terenie kirkutu została zniszczona, zachowało się jedynie 60 z nich. Jeden z najstarszych nagrobków na cmentarzu wykonany został w 1860 roku. Dodatkowo na terenie nekropolii znajduje się pomnik upamiętniający Żydów zamieszkujących Wysokie Mazowieckie i okolice. Na pomniku znajduje się tekst wyryty w języku polskim, hebrajskim, a także angielskim.

Krematorium w Wysokiem Mazowieckiem

W mieście nie funkcjonuje żadne krematorium, zakłady pogrzebowe, działające w miejscowości Wysokie Mazowieckie, które posiadają w ofercie usługę kremacji, korzystają w tym zakresie z pomocy spopielarni z innych miejscowości województwa podlaskiego.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe