fbpx
Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS Wołomin

ul. Gdyńska 1A, 05-200 Wołomin

801 12 12 12

606 653 850

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS to rodzinna firma, funkcjonująca na rynku funeralnym od 1990 roku.

Zobacz

Pogotowie Pogrzebowe w Wołominie

Wołomin jest miastem położonym w środowo-wschodniej części kraju, w województwie mazowieckim. Zachęcamy do sprawdzenia jakie zakłady pogrzebowe mazowieckie współpracują z Pogotowiem Pogrzebowym. Miasto należące do aglomeracji warszawskiej, będące siedzibą powiatu wołomińskiego, ma powierzchnię 17,24 km² i liczbę ludności sięgającą 37 138 mieszkańców. Wołomin podzielony jest na 15 osiedli. Na mapie Wołomina zlokalizowane są dwie stacje kolejowe, które obsługują Koleje Mazowieckie, na terenie miasta funkcjonują również linie lokalne ZTM Warszawa. Na terenie Wołomina, mimo że jest niedużym miastem, znaleźć można sporą ilość zabytków. Jednym z punktów reprezentacyjnych miasta jest Kościół pw. Matki Bożej Częstochowskiej przy ulicy Kościelnej. Rzymskokatolicka budowla o bogatej historii zawiera w swoich wnętrzach malowidła ścienne przedstawiające 1000-letnią, wspólną historię Polsk i Kościoła, a także okazałe organy i obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. Wartym uwagi miejscem na mapie miasta jest również Dom nad łąkami – będący domem rodzinnym Zofii Nałkowskiej, a obecnie siedzibą Muzeum im. Zofii i Wacława Nałkowskich.

Sprawdzony Zakład Pogrzebowy w Wołominie

Profesjonalne usługi funeralne na terenie miasta Wołomin świadczy dla Pogotowia Pogrzebowego zakład, mający wieloletnie doświadczenie w branży i ogromną wiedzę na temat niesienia pomocy Rodzinom pogrążonym w żałobie. Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS Wołomin skupia się na kompleksowej pomocy każdemu, kto został dotknięty bolesną stratą bliskiej osoby. Pomoc firmy obejmuje każdy aspekt związany z organizacją i obsługą pochówku, odbywa się w atmosferze pełnej zrozumienia, empatii i spokoju. Zaufany personel zakładu, dzięki sumiennej i rzetelnej posłudze na rzecz zmarłych i ich Rodzin, wypracował firmie miano godnej zaufania i profesjonalnej.

Zakład Pogotowia Pogrzebowego realizuje ceremonie świeckie, urnowe poprzedzone procesem kremacji oraz tradycyjne z użyciem trumny. Zaplecze zakładu jest doskonale wyposażone w trumny i urny wykonane z najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowanych materiałów. Oferta obejmuje także akcesoria funeralne oraz stroje żałobne męskie i żeńskie, bieliznę, galanterię i nakrycia głowy – dostępne są w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Firma posiada nowoczesne chłodnie i mroźnie, spełniające wszelkie wymogi techniczne i sanitarne, a także kaplice pogrzebowe o różnym wystroju, dostosowywane pod indywidualne życzenie Rodziny i charakter ceremonii. Doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy z największą dokładnością dokonują niezbędnych czynności z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej wraz z rekonstrukcją ciała, w celu zapewnienia osobie zmarłej nienagannego i schludnego wyglądu w momencie ostatniego pożegnania z Rodziną, bliskimi i pozostałymi uczestnikami ceremonii. Wrażliwość na potrzeby klienta i zaangażowanie obsługi gwarantuje każdej Rodzinie odciążenie z przykrych obowiązków, poprzez wypełnienie wszystkich formalności w ich imieniu. Pomoc ta obejmuje urzędy, kościoły, cmentarze, a także instytucje świadczące wsparcia finansowego w postaci zasiłku pogrzebowego. Firma współpracuje między innymi ze szpitalami, prokuraturą, domami opiekuńczymi i domami pomocy społecznej. Całość usług oferowanych przez zakład Pogotowia Pogrzebowego dają każdej Rodzinie pewność, że zostanie potraktowana z szacunkiem, otoczona całościową pomocą a pochówek wykonany zostanie z klasą i najwyższym majestatem.

Cmentarze Wołomina

Na terenie Wołomina znajduje się cmentarz rzymskokatolicki należący do parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej. W Wołominie mieścił się również cmentarz żydowski, zajmujący powierzchnię około 0,55 hektara, powstały około 1900 roku. Kirkut został doszczętnie zniszczony w trakcie II Wojny Światowej. Nekropolia mieszcząca się niegdyś przy zbiegu ulic Andersa i Słowiańskiej, została dodatkowo wyniszczona przez miejscową ludność i studentów medycyny poszukujących ludzkich szczątków. Obecnie nie istnieje żaden ślad ani żadna tablica pamiątkowa po dawnym cmentarzu żydowskim.

Krematorium w Wołominie

Na terenie miasta Wołomina nie funkcjonuje żadne krematorium. Zakłady pogrzebowe, posiadające w ofercie usługę spopielenia zwłok, współpracują w tym zakresie z krematoriami z terenu Warszawy i innych miejscowości województwa mazowieckiego.

Masz pytania?

Pogotowie Pogrzebowe

Skontaktuj się z naszym działem pomocy

Całodobowa Infolinia

801 12 12 12

881 280 205

801 12 12 12   Infolinia Pogotowie Pogrzebowe