Zakład pogrzebowy Ostrzeszów – całodobowe usługi pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy w Ostrzeszowie, który jest rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe, posiada ponad 30-letnie doświadczenie w branży. Od początku działalności misją firmy jest kompleksowa pomoc Rodzinom pozostającym w żałobie. Zakład Pogrzebowy Szeol świadczy usługi pogrzebowe na terenie całego powiatu ostrzeszowskiego, sprawdź zakłady pogrzebowe Ostrzeszów. Zespół doświadczonych pracowników dokłada wszelkich starań, aby każdy pogrzeb miał wyjątkowy charakter. Każde powierzone firmie zadanie wykonywane jest z największym zaangażowaniem i rzetelnością.

Zakres usług świadczonych przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Ostrzeszowie

Zakład Pogrzebowy SZEOL ma bogate doświadczenie w branży funeralnej. Jego pracownicy wyróżniają się zaangażowaniem, a także podejściem pełnym taktu i empatii. Wizytówką firmy są ludzie – personel, dla którego najważniejsza jest pomoc osobom znajdującym się w tym trudnym momencie życia. Celem firmy jest wsparcie Rodzin na każdym etapie organizacji ceremonii pogrzebowej, a także po jej zakończeniu. Zaangażowani pracownicy dzięki posiadanej wiedzy są w stanie dopełnić wszelkich niezbędnych formalności urzędowych. Na specjalne życzenie i upoważnienie Rodziny mogą reprezentować ją w instytucjach państwowych, w kościele, a także u zarządcy cmentarza. Pomagają w sprawnym skompletowaniu dokumentacji potrzebnej do uzyskania zasiłku pogrzebowego oraz co najważniejsze zapewniają bliskim Osoby Zmarłej wsparcie emocjonalne, spokój i poczucie bezpieczeństwa.

Transport zwłok odbywa się całodobowo z każdego wskazanego miejsca do specjalistycznych chłodni. Firma posiada zaplecze spełniających najwyższe standardy karawanów, które umożliwiają transport lokalny, a także sprowadzanie ciała z zagranicy. Zakład pogrzebowy realizuje pogrzeby tradycyjne, w których ciało Zmarłego pochowane jest w trumnie oraz pochówki urnowe poprzedzone wcześniejszą kremacją zwłok. Dzięki współpracy ze specjalistycznym krematorium pracownicy dopełniają wszystkich formalności związanych z usługą bez konieczności angażowania Rodziny. W przypadku realizacji pogrzebu tradycyjnego Osoba Zmarła przygotowywana jest do pochówku przez personel wyspecjalizowany w zakresie tanatokosmetyki oraz tanatopraksji. W siedzibie firmy dostępny jest szeroki asortyment trumien klasycznych i kremacyjnych, urn, a także wszelkich niezbędnych akcesoriów funeralnych. Są to m.in.: nekrologi, podziękowania dla uczestników ceremonii, krzyże, tablice nagrobne, czy odzież żałobna.

Firma Usługi Pogrzebowe „Szeol” Z. Lipiński w Ostrzeszowie zapewnia również kompleksową oprawę muzyczną uroczystości wraz z odpowiednim nagłośnieniem oraz przygotowuje dekoracje kwiatowe. Zespół doświadczonych florystów wykonuje wiązanki, wieńce oraz bukiety kondolencyjne także na specjalne zamówienie. Aby zapewnić pełen komfort wszystkim uczestnikom pogrzebu, firma oferuje transport autokarowy do kościoła oraz na cmentarz. Na prośbę Rodziny może także pomóc w organizacji uroczystej konsolacji (stypy) po ceremonii. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom wszystkich Klientów, zakład zapewnia możliwość kredytowania pogrzebu w ramach zasiłku z ZUS. Dodatkowo firma świadczy usługi całorocznej opieki nad grobami. Ma to znacznie w szczególności dla osób, które mieszkają w znacznej odległości od miejsca, w którym pochowani są ich najbliżsi.

Gdzie znajduje się siedziba rekomendowanego przez nas zakładu pogrzebowego w Ostrzeszowie?

Zakład Pogrzebowy Szeol, którego właścicielem jest Pan Zbigniew Lipiński, znajduje się w Ostrzeszowie przy Placu Borek 10. Pracownicy pozostają dyspozycyjni 7 dni w tygodniu, przez całą dobę. Zapewniają natychmiastową pomoc formalną oraz wsparcie emocjonalne. Firma gwarantuje kompleksową organizację pogrzebów zarówno wyznaniowych (wszystkich wyznań i obrządków), jak i ceremonii świeckich.