Zakład Pogrzebowy rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe w Łęce Opatowskiej

W Łęce Opatowskiej Pogotowie Pogrzebowe rekomenduje firmę, która ma wieloletnie doświadczenie w branży funeralnej. Zakład Pogrzebowy Stoltrum świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe od 1990 roku. Firma jest rozszerzeniem działalności istniejącego od 1982 roku zakładu stolarskiego. Stale unowocześniane usługi i bycie na bieżąco z nowinami z branży sprawia, że firma od lat cieszy się pozytywnymi opiniami wśród wielu Rodzin.

Oferta sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Łęce Opatowskiej

W ofercie rekomendowanej przez nas firmy funeralnej każdy Klient znajdzie wszystko, co jest związane z organizacją pogrzebu. Usługi świadczone są na najwyższym poziomie z poszanowaniem Osoby Zmarłej i jej bliskich. Dbałość o szczegóły, a także wrażliwość na potrzeby Klienta to cechy charakterystyczne Zakładu Pogrzebowego Stoltrum. Zaufany i doświadczony personel prowadzi aktywne doradztwo w każdej kwestii związanej z organizacją i obsługą ceremonii pogrzebowej. Służy wsparciem niezależnie od jej charakteru, wiary, wyznania i przekonań Osoby Zmarłej, jak również jej Rodziny. Firma realizuje pochówki tradycyjne z wykorzystaniem trumny, a także urnowe poprzedzone kremacją oraz wykonuje usługi ekshumacji. Całodobowy transport międzynarodowy i krajowy Osoby Zmarłej również świadczy o profesjonalizmie zakładu. Natychmiast po uzyskaniu zgłoszenia kierowcy przewożą ciało z każdego wskazanego miejsca np. mieszkania, szpitala czy hospicjum do całodobowej, renomowanej chłodni. Personel przygotowuje Osobę Zmarłą do pochówku, poprzez wykonanie kosmetyki pośmiertnej oraz doboru odzieży. Zakład wypłaca zasiłek pogrzebowy ZUS i KRUS, również w tym przypadku pracownicy służą pomocą w skompletowaniu odpowiedniej dokumentacji. Po otrzymaniu stosownego upoważnienia mogą także udać się do urzędu i tam w imieniu bliskich Osoby Zmarłej dopełnić wszystkich formalności dotyczących tej kwestii. Na życzenie Rodziny ustalą także niezbędne sprawy w kancelarii parafialnej oraz u zarządcy cmentarza.

Firma w ofercie posiada ogromny wybór zniczy, dekoracji kwiatowych, akcesoriów pogrzebowych oraz urn i trumien w różnych wzorach, stylach i przede wszystkim konkurencyjnych cenach. Zakład zapewnia także klepsydry, obrazki pamiątkowe i podziękowania. Ponadto Klienci mogą liczyć na wyjątkową oprawę muzyczną uroczystości w wykonaniu profesjonalnych muzyków.

Kontakt z rekomendowanym przez nas zakładem pogrzebowym w Łęce Opatowskiej

Wszyscy mieszkańcy Łęki Opatowskie w obliczu bolesnej straty bliskiej osoby mogą liczyć na niezawodną pomoc ze strony rekomendowanego przez nas zakładu pogrzebowego. Aby skorzystać z jego usług, należy udać się do Wieruszowa, sprawdź zakłady pogrzebowe Wieruszów. Siedziba firmy znajduje się przy ul. Wincentego Witosa 22. Zakład prowadzi działalność całodobowo, przez 7 dni w tygodniu, pracownicy służą pomocą i fachowym doradztwem.