Zakład pogrzebowy w Żelazkowie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy PUK w trakcie 60-letniej posługi na rzecz Zmarłych i ich Rodzin zdobył cenną wiedzę i doświadczenie. Tak długa działalność firmy, doskonałe wyposażenie i przygotowanie na każdą okoliczność, sprawiło, że zyskała ona miano godnej zaufania wśród Rodzin z terenu powiatu kaliskiego w województwie wielkopolskim i nie tylko. Każda osoba będąca w żałobie po utracie bliskiej osoby może liczyć na niezawodne wsparcie, empatię, zrozumienie i tolerancję, na każdym etapie związanym z organizacją i obsługą godnej ceremonii pożegnalnej. Zakład ten stawia na profesjonalizm i sumienną, ciężką pracę. Pracownicy dokładają wszelkich starań, by każda osoba korzystająca z usług firmy mogła w ciszy, spokoju i komforcie poświęcić się żałobie, bez zmartwień o formalności i przykre obowiązki.

Zakres usług świadczonych przez sprawdzony zakład pogrzebowy w Żelazkowie

Zakład Pogrzebowy PUK z siedzibą w Kaliszu kompleksowo pomaga w organizacji pogrzebu, niezależnie od tego, jaki jest jego charakter, czy jaki jest status finansowy Rodziny zgłaszającej się o pomoc. Drzwi zakładu otwarte są dla każdego człowieka, który doświadcza bolesnej straty, na każdą osobę czeka wsparcie, pełne zrozumienie i kompleksowa pomoc. Firma pomaga w wypełnianie formalności w urzędach, kościołach, na cmentarzach, a także kompletowanie dokumentacji związanej z kremacją. Na specjalne życzenie Klienta, pracownicy zakładu mogą wystąpić również o zasiłek pogrzebowy ze stosownych instytucji takich jak ZUS, KRUS i inne. Zaplecze zakładu jest wyposażone w najwyższej jakości trumny i urny, pochodzące od czołowych producentów z kraju i innych państw Europy. Dostępne są  trumny z drewna sosnowego, dębowego, olchowego i topolowego. Przygotowane dla Klientów urny wykonane są zarówno z ceramiki, porcelany, kamienia, kompozytu, granitu, jak również szkła i drewna. Doskonałe przygotowanie firmy przejawia się również w szerokim wyborze akcesoriów takich jak krzyże, tabliczki nagrobne i urnowe, czy też klepsydry. Ponadto, różnorodność dotyczy także oprawy florystycznej ceremonii pogrzebowej.

Oprawa florystyczna zakładu pogrzebowe puk

Profesjonalni floryści, którzy posiadają bardzo duże doświadczenie w tworzeniu kompozycji kwiatowych na tego typu uroczystości, proponują Klientom m.in. wieńce i wiązanki. Za piękną i pełną wzruszeń oprawę muzyczną odpowiada zespół trębaczy. Firma gwarantuje każdej Osobie zgłaszającej się po pomoc, natychmiastową, sprawną i przede wszystkim stuprocentową eksportację Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Wyprowadzenie Zmarłego możliwe jest z każdej lokalizacji wskazanej przez Rodzinę – niezależnie od tego, czy jest to dom, szpital, hospicjum czy ośrodek opiekuńczy. Kadra realizuje również usługi przewozu Osoby Zmarłej na terenie kraju oraz poza jego granicami. Transport międzynarodowy zwłok odbywa się przy współpracy z konsulami, urzędami i wszystkimi służbami zagranicznymi.

Kontakt do Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Kalisz

Zakład Pogrzebowy PUK, który jest rekomendowany przez nas w Żelazkowie ma swoją siedzibę przy ulicy Poznańskiej 183-185 w Kaliszu, sprawdź zakłady pogrzebowe Kalisz. Właściciele zakładu wraz z pracownikami pozostają w nieprzerwanej dyspozycji, z pomocy tej skorzystać można każdego dnia, przez całą dobę. Firma funkcjonuje także w niedziele i święta.