Zakład Pogrzebowy Kalisz – kompleksowa organizacja pogrzebu

Zakład Pogrzebowy PUK od ponad 60-lat świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie Kalisza i okolic, sprawdź szczegóły na podstronie zakłady pogrzebowe Kalisz. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych to firma z ogromnym bagażem doświadczeń i cenną wiedzą z zakresu branży pogrzebowej. Dzięki empatii pracowników, ich wrażliwości na krzywdę i potrzeby drugiego człowieka, a także ciągłemu doskonaleniu umiejętności, każda Rodzina otrzyma pomoc na najwyższym poziomie. Celem zakładu jest umożliwienie każdemu spokojnego przeżycia żałoby, bez zmartwień o dodatkowe obowiązki i inne problemy. Zespół profesjonalistów każdego dnia dokłada wszelkich starań, by usługi pogrzebowe świadczone przez firmę reprezentowały klasę, godność i szacunek, zarówno do Osoby Zmarłej, jak i jego pogrążonej w smutku Rodziny.

Usługi pogrzebowe w Kaliszu świadczone przez Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych

Zakład Pogrzebowy PUK zapewnia pomoc w praktycznie każdym aspekcie związanym z organizacją i obsługą ceremonii pożegnalnej Zmarłego. Zadanie, jakim jest taktowne i godne wykonanie uroczystości pogrzebowej, nie jest proste. Jednak dzięki stale podnoszonym kwalifikacjom, od ponad pół wieku firma reprezentuje najwyższą jakość i niezawodność w działaniu. Pomoc ze strony pracowników rozpoczyna się już od pierwszych chwil obecności Klienta w siedzibie. Na podstawie upoważnienia ze strony Klienta, personel dopełnia w jego imieniu wszelkich formalności w urzędzie, kościele i na cmentarzu.

Kremacja Kalisz

Zakład Pogrzebowy w Kaliszu organizuje zarówno pochówki tradycyjne, jak i poprzedzone kremacją. W przypadku kremacji pracownicy zajmą się wszystkimi formalnościami oraz będą czuwać nad przebiegiem procesu. Następnie urna z prochami może zostać pochowana zgodnie z życzeniem Rodziny w grobie tradycyjnym, urnowym lub w kolumbarium.

Pogrzeb Kalisz – profesjonalna pomoc

Zakład Pogrzebowy w Kaliszu posiada wszelkie utensylia niezbędne do zorganizowania godnego pogrzebu. Kadra prowadzi fachowe doradztwo w zakresie doboru trumny, urny i akcesoriów funeralnych. Każda trumna dostępna w zakładzie wykonana jest ze starannie wyselekcjonowanego drewna – olchowego, topolowego, sosnowego bądź dębowego. Każda urna z kolei wykonana jest z ceramiki, mosiądzu, metalu, granitu, drewna lub też porcelany. Produkty te dostępne są zarówno w wersjach tradycyjnych, jak i nowoczesnych, mniej lub bardziej zdobionych, w wielu wariantach kolorystycznych.

Z kolei oprawa kwiatowa wykonywana jest przez zespół doświadczonych florystów, mających wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu kompozycji kwiatowych na uroczystości funeralne. Każda Rodzina może dokonać wyboru między wieloma wieńcami, wiązankami, bukietami okolicznościowymi, czy kompletnymi dekoracjami na trumny i urny. Profesjonalny trębacz i wokalista zapewniają natomiast oprawę muzyczną pełną wzruszeń i powagi. Natychmiastowa reakcja ze strony zaufanej kadry zakładu dotyczy przede wszystkim sytuacji, gdzie trzeba dokonać wyprowadzenia Osoby Zmarłej z miejsca zgonu. Eksportacja odbywa się przy użyciu specjalistycznych karawanów.

Transport zwłok Kalisz

Zakład Pogrzebowy PUK Kalisz świadczy usługi krajowego transportu zwłok, ale też przyjmuje zlecenia na przewozy międzynarodowe. Sprawny i bezpieczny przewóz ciała, przy spełnieniu wszelkich wymogów technicznych i sanitarnych odbywa się do chłodni, należącej do zakładu. Pomieszczenia w zakładzie dostosowane są nie tylko do przechowywania zwłok, ale także do dokonywania czynności z zakresu kosmetyki pośmiertnej. Dzięki usługom toalety czy balsamacji bliska naszemu sercu Osoba Zmarła zyskuje schludny, naturalny i pełen powagi wygląd na ostatniej drodze pożegnania.

Kontakt do sprawdzonego zakładu pogrzebowego w Kaliszu

Zakład Pogrzebowy PUK w Kaliszu świadczy usługi pogrzebowe przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Każda Rodzina nie tylko z Kalisza, ale z całego powiatu kaliskiego w województwie wielkopolskim, może liczyć na wsparcie i poradę w zakresie organizacji i obsługi pochówku. Siedziba firmy znajduje się przy ulicy Poznańskiej 183-185 w Kaliszu.