Zakład pogrzebowy w Blizanowie rekomendowany przez Pogotowie Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy PUK S.A. Kalisz to firma świadcząca kompleksowe usługi funeralne od ponad 60-ciu lat na terenie całego powiatu kaliskiego. Dzięki bogatej wiedzy i doskonałemu zapleczu technicznemu, a także stale podnoszonym kwalifikacjom pracowników, każda Rodzina ma pewność, że uzyska natychmiastową pomoc. Drzwi zakładu otwarte są dla każdego człowieka w potrzebie – niezależnie od charakteru planowanej uroczystości oraz statusu finansowego. Tolerancja, zrozumienie i empatia to bardzo ważne wartości, którymi firma kieruje się każdego dnia, pełniąc ciężką i sumienną posługę na rzecz Osób Zmarłych i ich pogrążonych w żałobie Rodzin. Zakład ten dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantuje organizację pochówku w najwyższym standardzie oraz spełnienie wszystkich oczekiwań.

Usługi pogrzebowe w Blizanowie świadczone przez sprawdzony zakład pogrzebowy

Zakład Pogrzebowy Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Kalisz świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe. Każdy, kto pragnie pochować bliską sercu osobę w sposób pełen godności, klasy i powagi, może liczyć ze strony pracowników na profesjonalne doradztwo w każdej kwestii. Obsługa zakładu bierze na swoje barki wszelkie formalności, które ciążą na Rodzinie w tych ciężkich chwilach. Formalności te wykonywane są na podstawie stosownego upoważnienia zarówno w urzędzie stanu cywilnego, kancelarii parafialnej, jak i u zarządcy cmentarza, na którym zaplanowany jest pochówek. Pomoc pracowników obejmuje także skompletowanie dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia procesu kremacji.

Całościowa pomoc to także doradztwo przy wyborze trumny bądź urny. Zakład pogrzebowy specjalizuje się nie tylko w ceremoniach tradycyjnych, lecz także urnowych, organizuje uroczystości świeckie i wszystkich wyznań. Dzięki nowoczesnym technologiom, dostępowi do czołowych producentów zarówno krajowych, jak i zagranicznych, firma proponuje Rodzinom szeroki wybór trumien. Dostępne są trumny w wysokiej jakości drewna sosnowego, olchowego, dębowego oraz topolowego. Trumny są zarówno w wersjach klasycznych, jak i bardziej nowoczesnych, minimalistyczne oraz bogato zdobione. Jeśli chodzi o urny, dostępne są z metalu, ceramiki, szkła, drewna, a nawet granitu i porcelany. W siedzibie firmy każda Rodzina znajdzie też niezbędne akcesoria funeralne takie jak krzyże i tabliczki. Oprawa kwiatowa w wykonaniu PUK Kalisz to zarówno wieńce i wiązanki, jak i kompozycje na trumny, urny i kompletne dekoracje na grób. Oprawę muzyczną zapewniają profesjonalni trębacze.

Dodatkowo zakład świadczy całodobowe usługi przewozu Osoby Zmarłej z miejsca zgonu niezależnie od lokalizacji. Zarówno karawany, jak i wszystkie pomieszczenia należące do zakładu, spełniają surowe wymogi techniczne i sanitarne. Firma przyjmuje zlecenia na krajowy i międzynarodowy transport zwłok, współpracując z urzędami i konsulami. Dzięki szkoleniom pod okiem fachowców w branży funeralnej obsługa dokonuje czynności z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej, a także balsamacji.

Kaplica pożegnań zakład pogrzebowy puk

Ponadto, każda Rodzina korzystająca z usług zakładu może liczyć na pomoc przy organizacji konsolacji, czyli uroczystego spotkania dla najbliższych, po zakończonej ceremonii pogrzebowej.

Gdzie znajduje się siedziba zakładu pogrzebowego rekomendowanego przez Pogotowie Pogrzebowe w Blizanowie?

Zakład Pogrzebowy Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych zlokalizowane jest w Kaliszu przy cmentarzu komunalnym na ulicy Poznańskiej 183-185, sprawdź zakłady pogrzebowe Kalisz. Każdy Klient może uzyskać kompleksową pomoc całodobowo i codziennie, także w niedziele i święta.