O Zakładzie Usług Pogrzebowych Piotr Przykucki

Zakład Usług Pogrzebowych PIOTR PRZYKUCKI, sygnowany imieniem i nazwiskiem właściciela, charakteryzuje się wysoką jakością świadczonych usług. Pan Piotr posiada ponad 35-letnie doświadczenie w branży funeralnej, co przekłada się na satysfakcję i zadowolenie każdej Rodziny korzystającej z jego pomocy. Dzięki bogatej wiedzy, zdobytej ciężką i sumienną pracą na rzecz osób zmarłych, każdy pochówek realizowany jest w sposób kompleksowy, z godnością, szacunkiem i klasą. Priorytetem dla Pana Piotra Przykuckiego jest indywidualne podejście do każdego klienta, zrozumienie i spełnienie jego potrzeb, oczekiwań i dyspozycji. Zaangażowanie i oddanie, jakim wykazuje się kadra zakładu w kontakcie z Rodzinami dotkniętymi bolesną stratą, daje firmie miano godnej zaufania już od wielu lat. Firma świadczy usługi również na terenie miejscowości Kiszkowo – zakłady pogrzebowe Kiszkowo.

Oferta Zakładu Usług Pogrzebowych Piotr Przykucki

Zakład Usług Pogrzebowych PIOTR PRZYKUCKI oferuje klientom kompleksową organizację i obsługę uroczystości pogrzebowej, niezależnie od jej charakteru jak również sytuacji finansowej Rodziny. Właściciel każdego dnia i przez całą dobę dokłada wszelkich starań by każda Rodzina korzystająca z jego usług, mogła doznać chwili spokoju w tych ciężkich chwilach i w spokoju przeżywać żałobę. Kompleksowa pomoc oznacza odciążenie Rodziny na każdym etapie związanym z organizacją pochówku. Wsparcie ze strony pracowników jest natychmiastowe – obejmuje pomoc w wypełnianiu formalności w urzędzie, kościele, na cmentarzu, a także w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego z ZUS i KRUS – po wcześniejszym uzyskaniu stosownego upoważnienia ze strony Rodziny. Zakład oferuje klientom szeroki wybór trumien i urn z wysokogatunkowych materiałów, w wielu wzorach i stylach, tradycyjnych bądź nowoczesnych. Urny wykonane są między innymi ze starannie wyselekcjonowanej ceramiki, kamienia, drewna i metalu. Firma pomaga Rodzinom w wypełnieniu dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia procesu spopielenia zwłok w krematorium. Pan Piotr Przykucki dbając o każdy detal, przygotował okazałą oprawę kwiatową ceremonii, w postaci wieńców i wiązanek. Dzięki wykorzystaniu świeżych kwiatów każda Rodzina będzie mogła cieszyć się trwałą i wyjątkową oprawą florystyczną na grobie bliskiej osoby. By ceremonia była pełna powagi, wzruszeń i pięknych wspomnień, zakład przygotował oprawę muzyczną w wykonaniu profesjonalistów, wraz z nagłośnieniem.

Zakład pogrzebowy dysponuje własnym domem pogrzebowym, komfortową i dostosowywaną pod potrzeby klientów salą pożegnań, a także nowoczesną chłodnią dostosowaną do wszelkich wymogów technicznych i sanitarnych. Firma wyposażona jest w specjalistyczne karawany renomowanych marek, a dzięki całodobowej gotowości ze strony pracowników, każda Rodzina może liczyć na szybką i sprawną eksportację osoby zmarłej z miejsca zgonu. W obliczu niewątpliwie bolesnej i nieuniknionej okoliczności personel firmy dokonuje wyprowadzenia zwłok niezależnie od lokalizacji – z domu, szpitala czy hospicjum. Istnieje możliwość zamówienia przewozu osoby zmarłej na terenie Polski. W pomieszczeniach chłodniczych wykwalifikowana obsługa dokonuje na osobie zmarłej szeregu czynności z zakresu toalety i kosmetyki pośmiertnej. Priorytetem dla wszystkich jest przywrócenie schludnego i naturalnego wyglądu osobie zmarłej w dniu ostatniego pożegnania z Rodziną i bliskimi. Dla uczestników uroczystości przygotowano eleganckie autokary. Dzięki stale poszerzanej wiedzy i szkoleniom pod okiem fachowców każda Rodzina korzystająca z usług zakładu uzyska całościową pomoc, szczególną opiekę, nadzwyczajną empatię i zrozumienie.

Kontakt do Zakładu Usług Pogrzebowych Piotr Przykucki

Zakład Usług Pogrzebowych prowadzony przez Pana PIOTRA PRZYKUCKIEGO zlokalizowany jest w miejscowości Pobiedziska przy ulicy W. Jagiełły 17. Szczegóły możecie Państwo sprawdzić na podstronie zakłady pogrzebowe Pobiedziska. Firma prowadzi działalność na terenie powiatu poznańskiego i gnieźnieńskiego. Właściciel pozostaje do dyspozycji wszystkich Rodzin codziennie – również w niedziele i wszystkie święta – przez całą dobę.