Historia Zakładu Pogrzebowego Nekros

Zakład Pogrzebowy NEKROS w Śremie działa od ponad 50 lat. Ta doświadczona, stale rozwijająca się firma świadczy profesjonalne usługi funeralne i pomaga Rodzinom bezstresowo przejść przez cały proces organizacji ceremonii pogrzebowej.

Istota działania Zakładu Pogrzebowego Nekros

Wszechstronna oferta Zakładu Pogrzebowego NEKROS, należącego do Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Śremie, daje każdemu klientowi gwarancję kompleksowej obsługi. W tak trudnej chwili, jaką jest utrata osoby bliskiej, ważne jest, by klient został otoczony troską i zrozumieniem. Dzięki empatycznemu personelowi zakładu każda osoba korzystająca z usług zakładu może być pewna, że uzyska fachowe doradztwo oraz pomoc przy wypełnianiu formalności zarówno w szpitalu, urzędzie oraz w kościele i u zarządcy cmentarza. Zakład zajmuje się organizacją pochówków tradycyjnych, urnowych poprzedzonych kremacją, a także świeckich, dodatkowo oferując klientowi przygotowanie zwłok do pochówku. W ofercie zakładu klienci znajdą również szeroki wybór urn, trumien i akcesoriów funeralnych. Firma dysponuje karawanami do transportu zwłok i ekskluzywnymi autokarami do przewozu gości ceremonii. Zakład zajmuje się także ekshumacją zwłok i szczątków. Istnieje możliwość uzyskania pomocy ze strony pracowników zakładu w wypełnieniu dokumentów i otrzymaniu zasiłku oraz realizacji usługi pochówku w formie bezgotówkowej.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Nekros

Zakład Pogrzebowy NEKROS mieści się przy ul. Parkowej 6 w Śremie i należy do Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej. Firma świadczy usługi przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.