Historia Zakładu Pogrzebowego Nekros

Życzliwa atmosfera, szacunek i profesjonalna obsługa – tymi słowami w skrócie można opisać Zakład Usług Pogrzebowych Nekros. Zakład działa na terenie powiatu śremskiego od 1967 roku. Ponad 50-letnie doświadczenie w organizacji ceremonii pogrzebowych daje gwarancję wzorowo wykonanej usługi, z najwyższym majestatem i godnością.

Istota działania Zakładu Pogrzebowego Nekros

Zakład Usług Pogrzebowych Nekros specjalizuje się w kompleksowej realizacji ceremonii ostatniego pożegnania zgodnie ze wszelkimi życzeniami i oczekiwaniami nawet najbardziej wymagających klientów. Firma realizuje pochówki tradycyjne, urnowe oraz świeckie. W ofercie zakładu znajduje się kremacja, czyli spopielenie zwłok oraz ekshumacja, czyli profesjonalne wydobycie zwłok i szczątków. Zakład dysponuje specjalistycznymi samochodami do transportu zwłok, a dzięki całodobowej działalności daje klientom gwarancję eksportacji zmarłego z domu, szpitala czy domu opieki, o każdej porze dnia i nocy. Zdyscyplinowany i empatyczny personel prowadzi fachowe doradztwo przy wyborze akcesoriów funeralnych, trumien i urn, a także służy pomocą przy wypełnianiu formalności urzędowych, również tych związanych z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego. Do dyspozycji klientów zakład przygotował usługę przygotowania zwłok do pochówku oraz oprawę muzyczną ceremonii w postaci trębacza. Firma jest również w posiadaniu ekskluzywnych autokarów do przewozu gości ceremonii. Pełna godności i powagi ceremonia jest priorytetem zakładu, dlatego pracownicy wkładają całe swoje serca w każdą zleconą usługę.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Nekros

Siedziba Zakładu Usług Pogrzebowych Nekros mieści się w Śremie, przy ulicy Parkowej 6. Zakład prowadzi swoją działalność całodobowo, świadczy usługi codziennie.