Historia Zakładu Pogrzebowego Nekros

Zakład Pogrzebowy Nekros został założony w 1967 roku. Misją zakładu jest kompleksowa pomoc osobom dotkniętym utratą osoby bliskiej. Zakład od ponad 50 lat świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie, o czym świadczą pozytywne opinie wielu klientów.

Istota działania Zakładu Pogrzebowego Nekros

Szeroka oferta zakładu gwarantuje klientom całościową pomoc już od pierwszych chwil pojawienia się w siedzibie firmy. Obejmuje ona nie tylko pomoc w wypełnianiu formalności urzędowych, ale również fachowe doradztwo w zakresie trumien, urn i akcesoriów pogrzebowych, oraz oprawę muzyczną ceremonii i transport gości autokarami. Firma zajmuje się organizacją pochówków tradycyjnych, urnowych z kremacją oraz ceremonii świeckich. Zakład pomaga w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego ZUS oraz honoruje płatności bezgotówkowe. W posiadaniu zakładu są specjalistyczne autokarawany, dzięki którym klient może liczyć na eksportację zmarłego z każdego miejsca, domu, szpitala czy domu opieki. Usługi świadczone są przez zakład całodobowo. Życzliwa atmosfera i wrażliwość personelu sprawia, że każdy klient zostaje otoczony troską i otrzymuje wsparcie w każdym etapie organizacji ceremonii pożegnalnej. Firma świadczy usługi ekshumacji oraz budowy grobowców. Zakład Usług Pogrzebowych Nekros kładzie duży nacisk na sumienność, terminowość i profesjonalizm, przez lata działalności poszerza swoją ofertę oraz stale rozwija i szkoli swoich pracowników.

Siedziba Zakładu Pogrzebowego Nekros

Całodobowe i profesjonalne usługi funeralne realizowane są przez Zakład Usług Pogrzebowych Nekros w Śremie, przy ulicy Parkowej 6. Zakład działa na terenie powiatu śremskiego w województwie wielkopolskim.