Historia Zakładu Usług Pogrzebowych Nekros

Na terenie powiatu śremskiego i okolic od 1967 roku działa Zakład Usług Pogrzebowych Nekros. Ta wieloletnia, w pełni profesjonalna firma świadczy kompleksowo usługi funeralne na najwyższym poziomie, uwzględniając wszelkie życzenia i uwagi ze strony klientów.

Istota działania Zakładu Usług Pogrzebowych Nekros

Stale poszerzająca się oferta Zakładu Usług Pogrzebowych Nekros sprawia, że wykwalifikowani pracownicy są gotowi wykonać każde, nawet nietypowe zlecenie. Firma oferuje organizację pochówków tradycyjnych, urnowych poprzedzonych spopieleniem zwłok, a także ceremonii świeckich. Firma daje klientom możliwość rozliczenia usługi w formie bezgotówkowej, w ramach zasiłku pogrzebowego ZUS. Personel firmy służy pomocą w uzyskaniu zasiłku oraz oferuje pomoc w załatwianiu formalności urzędowych, odciążając klienta i zapewniając mu maksymalny komfort. W szerokiej ofercie zakładu znajdują się trumny i urny w różnych wzorach. Zakład posiada w wyposażeniu samochody do transportu zwłok oraz autokary do przewozu gości ceremonii pogrzebowej. Klienci korzystający z usług tej firmy mogą być pewni, że wszystko zostanie dopilnowane oraz zrealizowane z maksymalną starannością. Zakład dbając o każdy szczegół, oferuje usługę przygotowania ciała do pochówku, dysponuje także profesjonalnym trębaczem, który zapewni wyjątkową oprawę muzyczną ceremonii i pełną powagi atmosferę. Wyszkolony personel firmy zajmuje się również profesjonalnym wydobywaniem zwłok i szczątków, czyli ekshumacją.

Siedziba Zakładu Usług Pogrzebowych Nekros

Profesjonalne usługi funeralne świadczone są przez Zakład Usług Pogrzebowych Nekros całodobowo. Siedziba zakładu znajduje się na ul. Parkowej 6 w Śremie.