Działalność Zakładu Pogrzebowego Lilia

Słowo lilia z łacińskiego oznacza piękno oraz bożą opiekę, takim też mottem w swej pracy, kierują się pracownicy Zakładu Pogrzebowego Lilia. Ich nadrzędnym celem jest zorganizowanie pochówku, z należnym zrozumieniem, życzliwością i empatią, dbając jednocześnie o zachowanie wysokich standardów i przystępnych cen.

Zakres usług świadczonych przez Firmę Pogrzebową Lilia

Usługi oferowane przez zakład podzielić można na te podstawowe, związane z samą realizacją i obsługą obrzędu pogrzebu, oraz dodatkowe jak na przykład opieka na grobami osób już pochowanych. Firma specjalizuje się zarówno w organizacji uroczystości o charakterze religijnym, jak i świeckim. Na życzenie klientów, uroczystość może zostać odprawiona przez mistrza ceremonii. W trosce o zadowolenie oraz spokój i bezpieczeństwo rodzin zakład ciągle poszerza swoją ofertę. Daje szeroki wachlarz wyboru akcesoriów funeralnych, w tym trumien, urn, nekrologów, z których ofertą można się zapoznać osobiście, podczas wizyty w jednym z oddziałów przedsiębiorstwa. Firma w imieniu klienta może również zająć się wszelkimi formalnościami biurokratycznymi, między innymi związanymi z wypłatą zasiłku pogrzebowego z ZUS-u bądź KRUS-u. Zakład Pogrzebowy Lilia dysponuje zapleczem logistycznym, mogąc zorganizować krajowy transport zwłok, specjalnie do tego przystosowanymi karawanami. Pracownicy firmy pełnią 24h dyżury, aby mogli Państwo być pewni, że o każdej porze można się z nimi skontaktować i poprosić o pomoc.

Siedziba i filie Zakładu Pogrzebowego Lilia

Zakład Pogrzebowy Lilia służy klientom z pomocą na terenie powiatu szamotulskiego, międzychodzkiego oraz nowotomyskiego, w województwie wielkopolskim. Główne biuro zlokalizowane jest w mieście Pniewy, przy ulicy Mickiewicza 8, natomiast filie firmy znajdują się w Kwilczu przy ul. Powstańców Wlkp. 15, w miejscowości Międzychód przy ul. 17 Stycznia 38. oraz na terenie cmentarza w Ostrorogu.

 

zp lilia biuro